Angielski w Łomży
sobota, 23 września 2017 napisz DONOS@

--------------------------------------------
Jacek Babiel
--------------------------------------------

Pomysł na prezent

Łomżyński ratusz przed remontem / fot. Jacek Babiel
pt, 30 czerwca 2017 15:16

W zasadzie codziennie jest jakaś okazja, by kupić i wręczyć kwiaty. Po kilku dniach kwiaty zwiędną i z prezentu nic nie zostaje. Alternatywą dla kwiatów mogą być bardziej trwałe prezenty.


Czy już ją widziałaś?

http://www.fryzjerbeatalemanska.pl/
wt, 30 maja 2017 09:44

W zasadzie najłatwiej jest kliknąć i zobaczyć, a potem wystarczy się umówić. Beata właśnie uruchomiła nową stronę internetową.


Wbory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 / Jak wygrać wybory?
pon, 16 stycznia 2017 23:39

Większość kandydatów w ostatniej chwili rozpoczyna przygotowania do prowadzenia kampanii wyborczej. Tymczasem już dziś wiedząc kiedy odbędą się wybory możesz rozpocząć swoje przygotowania i zwiększyć szansę na wygraną w wyborach.


Wspomnienia Sybiraka

śr, 21 grudnia 2016 08:47

Książka "Garnuszek nadziei" to wspomnienia łomżyniaka Feliksa Babiela, który jako 14-letni chłopiec wraz z rodziną poznawał smak sybirackiej poniewierki.


Kampania wyborcza / Jak wygrać wybory?

„jak wygrać wybory?” http://www.e-babiel.com
pon, 19 grudnia 2016 23:38

Mija półmetek kadencji samorządowej 2014-2018. Teoretycznie za dwa lata odbędą się wybory samorządowe. Teoretycznie. Bo patrząc na to co dzieje się na scenie politycznej, może się okazać, że niebawem znowu pójdziemy wybierać. Ale bez względu na wszystko, czy teraz, czy później - jeśli myślisz o wystartowaniu w wyborach samorządowych, parlementarbych lub innych - już dzis sięgnij po poradnik wyborczy „JAK WYGRAC WYBORY?”


44. tygodniowy ranking produktów finansowych

nie, 06 listopada 2016 21:41

Kolejny ranking produktów finansowych. Aktualność na dzień 6 listopada 2016.


43. tygodniowy ranking produktów finansowych

so, 29 października 2016 23:02

Kolejny ranking produktów finansowych. Aktualność na dzień 29 października 2016.


Ranking lokat bankowych

śr, 26 października 2016 08:01

Ranking lokat bankowych zawiera porównanie dziesięciu banków - dzięki niemu możesz sprawdzić gdzie najlepiej lokować swoje oszczędności.


42. tygodniowy ranking produktów finansowych

42. tygodniowy ranking produktów finansowych / Fot. Jacek Babiel
pt, 21 października 2016 22:08

W tygodniowym rankingu znajdziesz porównanie kredytów hipotecznych, kredytów gotówkowych, kredytów samochodowych, pożyczek hipotecznych, lokat bankowych i kont osobistych. Teoretycznie możesz biegać od banku do banku i robić tabelki, ale ranking pomoże Ci oszczędzić sporo czasu.


13 października premiera!

pon, 10 października 2016 21:56

Trzeba być rzeczywiście fanem, by ze świata i codzienności przechodzić na drugą stronę. Ale jak się okazuje chętnych jest sporo. Bo sprawa dotyczy nie tylko małych chłopców.


Kampania wyborcza Baracka Obamy

so, 24 września 2016 16:04

Ta książka opowiada o tym jak Internet jako narzędzie komunikacji politycznej był wykorzystywany w kampaniach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych a zwłaszcza na przykładzie prezydenckich kampanii wyborczych Baracka Obamy.


Jak założyć konto w banku, którego nie ma w Twoim mieście?

pt, 23 września 2016 14:55

To coraz bardziej popularna forma. Możesz założyć konto osobiste bez wychodzenia z domu. Wystarczy wybrać bank, w którym chcesz założyć rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy i wypełnić wniosek.


Barack Obama and his way to presidency

Barack Obama and his way to presidency. How did the internet help him become the president of the United States of America?
pon, 19 września 2016 12:30

Do wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych zostało tylko 50 dni. Jedno jest pewne - Barack Obama ich nie wygra tylko dlatego, że właśnie kończy się jego druga kadencja na stanowisku prezydenta. Tymczasem już 8 października dostępna będzie książka, w której można przeczytać o tym jak Barack Obama prowadził kampanię wyborczą a także o tym, jak Internet pomógł Obamie wejść do Białego Domu.


Zanim kupisz, porównaj cenę w Internecie

pt, 09 września 2016 18:05

Wiele osób korzysta z tej metody, ale jeszcze nie wszyscy o niej wiedzą. Pytanie dlaczego wyszukiwarka Ceneo jest tak dobra?


Teraz sam możesz sprawdzić swój BIK

Czy wiesz co pracownik banku zobaczy w Twojej historii kredytowej?
wt, 06 września 2016 23:13

Teraz bezpłatnie możesz sprawdzić swój status w Biurze Informacji Kredytowej. Zastanawiasz się, czy dostaniesz kredyt w banku? Niepotrzebnie - sam sprawdź i dowiedz się jaki raport na temat Twojej historii kredytowej zobaczy pracownik banku, w którym składasz wniosek kredytowy.


Sales Explosion – Blair Singer znowu w Polsce!

Przeczytaj więcej o Sales Explosion http://www.salesexplosion.pl/_12351642
cz, 11 sierpnia 2016 15:40

Blair Singer znany jako doradca „Bogatego ojca” już w listopadzie pojawi się znowu w Polsce. To dość niesamowite, bo spotkałem Blaira kilka lat temu na podobnej konferencji. Udzielił mi wtedy wywiadu, który opublikowałem wówczas w miesięczniku Benefit (możesz ją przeczytać w mojej książce pt. Motywacja, droga do sukcesu). To co mnie uderzyło wtedy – pamiętam to dobrze – to sposób, w jaki mówił wtedy o całym procesie sprzedaży.


Audiobook Kampania wyborcza - WYGRAJ WYBORY do ściągnięcia w Audiotece

Audiobook KAMPANIA WYBORCZA - WYGRAJ WYBORY / Jacek Babiel
śr, 08 października 2014 23:32

Kampania wyborcza to nieustanna walka o uwagę mediów, obywateli, wyborców. Bez względu na stopień zaangażowania kandydata, jego najbliższego otoczenia, pieniędzy, jakie zostają użyte w walce wyborczej, sukces jest uwarunkowany setkami nieustannie zmieniających się wydarzeń, faktów, działań i relacji, które w dużym stopniu nie zależą tylko od samego kandydata. Warto wiedzieć, jak prowadzić kampanię wyborczą i co robić, by wygrać wybory.


« · 1 · »
 
------------- TERAZ MOŻESZ SPRZEDAWAĆ ZA POMOCĄ FACEBOOKA - otwórz swój sklep - FREE
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0