Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 czerwca 2022 napisz DONOS@

Jakby to powiedzieć...

pon, 24 sierpnia 2009 23:36

Gdyby Via Baltica miała przebiegać przez Łomżę dzięki staraniom obecnych władz miasta, to Jerzemu Brzezińskiemu należałaby się kolejna kadencja. Tak bez niczego, bez mrugnięcia okiem. Albo nawet dożywotnie zasiadanie w pałacu prezydenckim, gdzie mógłby nadal pracować „w zaciszu gabinetu”.

Najpierw decyzja o obwodnicy Augustowa – potem Via Baltica

wt, 20 stycznia 2009 06:39

Rozmowa z prof. Andrzejem Kraszewskim, ekspertem Ministerstwa Środowiska, moderatorem Okrągłego Stołu w sprawie Rospudy m.in. o tym dlaczego od dłuższego czasu nie podjęto decyzji o konkretnym przebiegu trasy Via Baltica.

Via Baltica to szansa na rozwój województwa

pon, 15 grudnia 2008 06:30

2030 rok to za późno (dla Łomży) na czekanie na obwodnicę miasta. Ta obwodnica musi powstać wcześniej i to nie jest zależne od decyzji o przebiegu Via Baltiki – mówi wojewoda podlaski Maciej Żywno. Posłuchaj.

Decyzja o Via Baltica dopiero w 2010r?

pt, 12 grudnia 2008 20:37

Czy Via Baltica przez Łomżę to gwóźdź programu, gwóźdź w oku czy gwóźdź do trumny Platformy Obywatelskiej w województwie podlaskim? Co Robert Tyszkiewicz, przewodniczący PO w podlaskiem powiedział o perspektywie dla trasy Via Baltica? Posłuchaj.

« · 1 · »
 
-
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę