poniedziałek, 25 września 2017 napisz DONOS@

Zaproszenie na konferencję

http://www.wiedza.e-babiel.com
nie, 24 września 2017 21:45

Dla tych, którzy są pewni, że wygrają i dla tych, którzy chcą zwiększyć swoją szansę na wygraną5 wskazówek, które pomogą Ci wygrać wybory samorządowe

www.poradnik-wyborczy.pl
pt, 25 sierpnia 2017 19:20

Bez względu na to jak długo jeszcze jest do dnia kolejnych wyborów samorządowych, już dziś możesz zacząć przygotowania do kolejnej kampanii wyborczej. Może Ci w tym pomóc krótki poradnik, który skierowany jest zarówno do obecnych radnych, wójtów, burmistrzów i prezydentów, jak też do wszystkich, którzy pierwszy raz mają zamiar wystartować w wyborach.


Tajniki polityki - strategia kampanii wyborczej

pon, 14 sierpnia 2017 16:17

Bez strategii i bez planu szanse na wygraną są małe. Ale i tak niektórzy startują. Dlaczego warto mieć plan? Co znim zrobić - w rozmowie z dr Sergiuszem Trzeciakiem. Posłuchaj


Podcast „Kampania wyborcza od A do Zet” – zapowiedź – posłuchaj audio

wiedza.e-babiel.com, jak wygrac wybory, kampania wyborcza, tajniki polityki, wygraj wybory, wybory do jst, konsultant polityczny, podcast wyborczy, e-babiel.com, wybory samorzadowe, kampania wyborcza, wybory jst, wybory lokalne, http://www.wyborylokalne.pl
so, 12 sierpnia 2017 17:50

Kampania wyborcza - do samorządu, do parlamentu. Teoretycznie co cztery lata. Ale czasem są dogrywki, dodatkowe głosowania i ponowne wybieranie. Dla tych, którzy chcą wystartować i dla tych, którzy chcą pomóc startującym jest właśnie ten PODCAST „Kampania wyborcza od A do Zet”.


Konferencja „WYBORY LOKALNE”

Konferencja „wybory lokalne”
pon, 17 lipca 2017 17:37

Uwaga! Do zdobycia zaproszenie na konferencję, która odbędzie się 17 listopada 2017 roku w Warszawie.


Wybory lokalne

http://www.wyborylokalne.pl
so, 01 lipca 2017 14:11

Jeśli chcesz dostać zaproszenie na konferencję - zostaw swój adres e-mail.


Jak wygrać wybory?

nie, 05 marca 2017 00:04

Kampania wyborcza, porady wyborcze, porady jak prowadzić kampanię wyborczą oraz strategie, które wygrywają.


Barack Obama and his way to presidency

Barack Obama and his way to presidency
śr, 18 stycznia 2017 07:58

Barack Obama and his way to presidency: how did the internet help him to become The President of The United States of America?


Co jeśli PiS wygra wybory samorządowe?

Czy komukolwiek zależy na tym by zwiększyć frekwencję wyborczą? / Fot. Jacek Babiel
so, 01 października 2016 21:08

Nie ważne kto wygra wybory? Jeśli to rzeczywiście nie jest ważne to dlaczego ludzie tak się emocjonują polityką? Skoro nadal w naszym kraju mamy problem z frekwencją wyborczą, to dlaczego zastanawiamy się kto wygra a kto przegra wybory?


Plakat wyborczy

Plakat wyborczy - jak wygrać wybory? Jak zwrócić uwagę na kandydata?
so, 11 października 2014 23:19

Co jakiś czas można zauważyć wyjątkową pomysłowość kandydatów, którzy chcą się odróżnić od konkurentów. Tak było w 2010 roku, kiedy jedna z kandydatek chciała wyssać Warszawę z Mazowieckiego...


39. znajomych. Zaproszenie do polubienia kandydata

39. znajomych na Facebooku?
cz, 09 października 2014 17:36

Za pięć dwunasta. Dopiero teraz, miesiąc przed wyborami samorządowymi niektórzy kandydaci zaczynają pracę. Dopiero teraz chcą, byśmy (wyborcy) ich poznali, zapamiętali i na nich głosowali.


Zostać prezydentem miasta...

Zostać prezydentem / Fot. Jacek Babiel www.jakwygracwybory.com.pl
śr, 01 października 2014 21:54

Kiedy Paweł Piskorski mając 31 lat obejmował urząd Prezydenta Miasta Warszawy, wiele osób mówiło – jest za młody, nie ma szans na powodzenie, to musi się nie udać. Tak też jest z kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w Łomży – o Mariuszu Chrzanowskim – ten kandydat po prostu jest za młody.


Wygraj wybory! Audiobook już od 5,9 zł

Czy wyborcy wiedzą, co zyskają gdy wygrasz wybory?
pt, 26 września 2014 22:11

Kampania wyborcza to nieustanna walka o uwagę mediów, obywateli, wyborców. Bez względu na stopień zaangażowania kandydata, jego najbliższego otoczenia, pieniędzy, jakie zostają użyte w walce wyborczej, sukces jest uwarunkowany setkami nieustannie zmieniających się wydarzeń, faktów, działań i relacji, które w dużym stopniu nie zależą tylko od samego kandydata. Warto wiedzieć, jak prowadzić kampanię wyborczą i co robić, by wygrać wybory.


Kampania wyborcza ON-LINE

śr, 24 września 2014 22:08

Teoretycznie wszystko jest łatwe. Zwłaszcza wtedy, gdy jesteś w polityce od jakiegoś czasu. Ale są sytuacje, które w pamięci pozostają na dłużej. Zwłaszcza wtedy, gdy pójdzie coś zupełnie inaczej, niż miało być np. powiedziane.


Kampania na żywo - pierwszy spot wyborczy w Internecie

Fot. Screen from YouTube
wt, 02 września 2014 22:50

Michał Hoffman, kandydat KNP w swoim spocie wyborczym, gestykuluje i wzywa do kandydowania. W krótkim komentarzu warto zauważyć, że jego gestykulacja i intonacja głosu bardzo podobna jest do tego, co prezentował w wielu szkoleniach i programach Piotr Tymochowicz. Swego czasu Tymochowicz, doradca medialny postanowił udowodnić, że z każdego człowieka można ulepić polityka. Czy tak będzie i w tym wypadku?


Wybory samorządowe 2014

FOT. JACEK BABIEL / WWW.PORADNIKWYBORCZY.WORDPRESS.COM
wt, 19 sierpnia 2014 14:44

W 201o roku o mandat radnych, wójtów, burmistrzów i prezydentów ubiegało się 246 tysięcy kandydatów. W niektórych gminach konkurencja była duża i o jeden mandat walczyło kilkunastu kandydatów. Były też i takie gminy, gdzie zainteresowanie kandydowaniem było bardzo małe.


« · 1 · »
 
...................... - -
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0