sobota, 03 grudnia 2016 napisz DONOS@

Co jeśli PiS wygra wybory samorządowe?

Czy komukolwiek zależy na tym by zwiększyć frekwencję wyborczą? / Fot. Jacek Babiel
so, 01 października 2016 21:08

Nie ważne kto wygra wybory? Jeśli to rzeczywiście nie jest ważne to dlaczego ludzie tak się emocjonują polityką? Skoro nadal w naszym kraju mamy problem z frekwencją wyborczą, to dlaczego zastanawiamy się kto wygra a kto przegra wybory?


Plakat wyborczy

Plakat wyborczy - jak wygrać wybory? Jak zwrócić uwagę na kandydata?
so, 11 października 2014 23:19

Co jakiś czas można zauważyć wyjątkową pomysłowość kandydatów, którzy chcą się odróżnić od konkurentów. Tak było w 2010 roku, kiedy jedna z kandydatek chciała wyssać Warszawę z Mazowieckiego...


39. znajomych. Zaproszenie do polubienia kandydata

39. znajomych na Facebooku?
cz, 09 października 2014 17:36

Za pięć dwunasta. Dopiero teraz, miesiąc przed wyborami samorządowymi niektórzy kandydaci zaczynają pracę. Dopiero teraz chcą, byśmy (wyborcy) ich poznali, zapamiętali i na nich głosowali.


Zostać prezydentem miasta...

Zostać prezydentem / Fot. Jacek Babiel www.jakwygracwybory.com.pl
śr, 01 października 2014 21:54

Kiedy Paweł Piskorski mając 31 lat obejmował urząd Prezydenta Miasta Warszawy, wiele osób mówiło – jest za młody, nie ma szans na powodzenie, to musi się nie udać. Tak też jest z kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w Łomży – o Mariuszu Chrzanowskim – ten kandydat po prostu jest za młody.


Wygraj wybory! Audiobook już od 5,9 zł

Czy wyborcy wiedzą, co zyskają gdy wygrasz wybory?
pt, 26 września 2014 22:11

Kampania wyborcza to nieustanna walka o uwagę mediów, obywateli, wyborców. Bez względu na stopień zaangażowania kandydata, jego najbliższego otoczenia, pieniędzy, jakie zostają użyte w walce wyborczej, sukces jest uwarunkowany setkami nieustannie zmieniających się wydarzeń, faktów, działań i relacji, które w dużym stopniu nie zależą tylko od samego kandydata. Warto wiedzieć, jak prowadzić kampanię wyborczą i co robić, by wygrać wybory.


Kampania wyborcza ON-LINE

śr, 24 września 2014 22:08

Teoretycznie wszystko jest łatwe. Zwłaszcza wtedy, gdy jesteś w polityce od jakiegoś czasu. Ale są sytuacje, które w pamięci pozostają na dłużej. Zwłaszcza wtedy, gdy pójdzie coś zupełnie inaczej, niż miało być np. powiedziane.


Kampania na żywo - pierwszy spot wyborczy w Internecie

Fot. Screen from YouTube
wt, 02 września 2014 22:50

Michał Hoffman, kandydat KNP w swoim spocie wyborczym, gestykuluje i wzywa do kandydowania. W krótkim komentarzu warto zauważyć, że jego gestykulacja i intonacja głosu bardzo podobna jest do tego, co prezentował w wielu szkoleniach i programach Piotr Tymochowicz. Swego czasu Tymochowicz, doradca medialny postanowił udowodnić, że z każdego człowieka można ulepić polityka. Czy tak będzie i w tym wypadku?


Wybory samorządowe 2014

FOT. JACEK BABIEL / WWW.PORADNIKWYBORCZY.WORDPRESS.COM
wt, 19 sierpnia 2014 14:44

W 201o roku o mandat radnych, wójtów, burmistrzów i prezydentów ubiegało się 246 tysięcy kandydatów. W niektórych gminach konkurencja była duża i o jeden mandat walczyło kilkunastu kandydatów. Były też i takie gminy, gdzie zainteresowanie kandydowaniem było bardzo małe.


« · 1 · »
 
...................... - -
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0