Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Kampania wyborcza - doradztwo

Jacek Babiel pon, 06 marca 2017 17:11

Chcesz wygrać wybory? Już dziś zapraszam do współpracy. Teraz jest najlepszy czas na to, by opracować i zacząć realizować skuteczną kampanię wyborczą.

Conversation in English

Jacek Babiel cz, 01 grudnia 2016 20:45

I'm looking for English native speaker. I want to speak more in English, so if you are foreigner please call me 690 699 004

Finansowy Ninja

Jacek Babiel pt, 25 listopada 2016 13:10

„Finansowy ninja” to przewodnik po finansach osobistych, który każdy powinien przeczytać jeszcze w szkole. Michał Szafrański podpowiada jak mądrze zarządzać pieniędzmi, jak uniknąć pułapek zastawianych przez instytucje finansowe oraz jak skutecznie zaplanować swoją emeryturę.

« · 1 · »
 
- -
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę