Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 czerwca 2022 napisz DONOS@

Można czy nie można?

Jacek Babiel pon, 03 października 2016 22:28

Chyba nikt by nie chciał, żeby wprowadzono prawo które pozwoli na to, by to sąsiedzi decydowali o tym na co mamy wydawać zarobione pieniądze. Moi znajomi wiedzą, że o sprawach podatkowych i ustrojowych zawsze mówię to samo: „a jak głosowałeś i co robiłeś, by ustalający prawo robili to tak jak Ty tego chcesz”? Bo to jest tak, że prawo w mieście i w naszym państwie ustalają „wybrańcy”, których wskazujemy my. A za tych, którzy nie wybierają, decydują ich sąsiedzi.

Patronat prezydenta, trupia czacha i logo Łomży

Jacek Babiel wt, 15 września 2015 20:33

Niby nic, kilkanaście logosów na plakacie charytatywnego koncertu, imię i nazwisko prezydenta miasta, trupia czacha, obok SS w nazwie jakiejś grupy, a zaraz potem logo promocyjne miasta Łomża.

W Łomży jak w ciemnogrodzie

cz, 23 lipca 2009 22:56

Jak się okazuje, pięć dni to za mało by zlokalizować i wyeliminować awarię oświetlenia ulicznego w mieście, które aspirowało do bycia stolicą województwa. Od kilku dni plac papieski (z aleją) przy kościele Miłosierdzia Bożego, Wyszyńskiego i część Mickiewicza jest bez oświetlenia nocnego.

Powódź tysiąclecia

pt, 17 lipca 2009 12:17

Dwanaście lat temu, w lipcu 1997 roku Polska zalana wodą zatrzymała się na chwilę. Łomża też, tak jak wiele innych miast włączyła się do akcji pomocy powodzianom.

W górę skrzydła!

śr, 20 maja 2009 22:47

Łopot skrzydeł i plusk płetw łabędzi podrywających się do lotu możesz pewnie zobaczyć i usłyszeć w National Geographic. Tak, piękne widoki i niesamowita dzika natura. Niemcy, Francuzi, Szwajcarzy już to wiedzą, że można to zobaczyć u nas, kilka kilometrów od Łomży, na Narwi. A my?

Gondole na Narwi

wt, 28 kwietnia 2009 06:56

Można jechać aż do Wenecji by przepłynąć się gondolą. Ale wcale tego nie trzeba robić, w Łomży też są gondole. A widok jaki można zobaczyć z pokładu gondoli na Narwi jest równie piękny jak ten w Wenecji.

"Pomóż – Hania musi żyć" - wyniki akcji

pon, 11 sierpnia 2008 23:09

Na apel o pomoc w całym województwie odpowiedziało prawie siedemset osób. Ale organizatorzy akcji zachęcają do tego by nadal oddawać krew. Przez najbliższe dni, do 14 sierpnia w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży na I piętrze w Centrum Krwiodawstwa można jeszcze oddać próbkę krwi, by zostać dawcą szpiku kostnego.

Wspomóż Łomżyńskie Hospicjum

pt, 07 marca 2008 06:54

Ach życie, życie... Myślimy, że śmierć jest zawsze daleko, ale zazwyczaj przychodzi niespodziewanie. O hospicjum myślimy w kategorii "mnie i moich bliskich to nie dotyczy". Ale jest tak, że w najbardziej nieoczekiwanej chwili, tylko oni mogą nam pomóc.

Teatr papieru i ognia

śr, 30 maja 2007 09:00

Ten teatr można nie tylko zobaczyć i usłyszeć. Można nawet poczuć jego temperaturę i być jego częścią.

Łomżyniacy też Jego ukrzyżowali - więcej niż 2007 razy

pt, 06 kwietnia 2007 22:47

W Wielki Piątek na Muszli przy ulicy Zjazd znowu to się stało. Scenariusz tak jak w Ewangelii, niezmienny od wieków. Chrystus znów został zamęczony i ukrzyżowany.

Łomżyńskie Betlejem 2006

pon, 08 stycznia 2007 06:48

Zakończył się właśnie liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Czy widziałeś szopki w łomżyńskich kościołach? Jeśli nie, to zobacz.

Ratusz - Łomża - Urząd Miasta

nie, 01 października 2006 19:26

W kategorii zdjęcia Urzędu Miasta w Łomży.

« · 1 · »
 
- -
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę