Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Szkolenie AUDIO do sciągnięcia

Jacek Babiel nie, 12 października 2014 22:38

AUDIOBOOK NA TEMAT WYBORÓW DO ŚCIĄGNIĘCIA. Kampania wyborcza to nieustanna walka o uwagę mediów, obywateli, wyborców. Bez względu na stopień zaangażowania kandydata, jego najbliższego otoczenia, pieniędzy, jakie zostają użyte w walce wyborczej, sukces jest uwarunkowany setkami nieustannie zmieniających się wydarzeń, faktów, działań i relacji, które w dużym stopniu nie zależą tylko od samego kandydata. Warto wiedzieć, jak prowadzić kampanię wyborczą i co robić, by wygrać wybory.

Traktat Lizboński podzielił

cz, 22 maja 2008 22:35

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Gdyby nie kłótnie PiS i PO na temat Traktatu z Lizbony, pewnie większość z Polaków wcale by nie wiedziała o co chodziło.

Matrix na studniówkę

nie, 24 lutego 2008 22:20

Rząd Donalda Tuska przekroczył magiczne sto dni rządzenia. Po trzech miesiącach wreszcie zaczęło się coś dziać w polskiej polityce. Skończył się także okres głaskania partii rządzącej przez opozycję.

Rosyjska guma do żucia

nie, 10 lutego 2008 10:40

Dla jednych tragedia, dla innych sukces. Premier Donald Tusk jednak pojechał do Moskwy i tam spotkał się z premierem i prezydentem Rosji.

Znowu barwy śmierci

nie, 27 stycznia 2008 22:40

23 stycznia 2008r. wieczorem pod Mirosławcem w wypadku samolotowym ginie 20 żołnierzy pilotów. Prezydent Lech Kaczyński znów ogłasza żałobę narodową, trzydniową. A ja znów jestem po stronie przeciwników tej żałoby

Niecałe dwa miesiące

nie, 20 stycznia 2008 09:50

Polska polityka rzeczywiście jest chora. Jak się okazuje, jej nieodzownym elementem są kłamstwa, którymi my wszyscy musimy być karmieni.

Koniec okresu ochronnego

śr, 02 stycznia 2008 21:38

Koniec roku 2007 był raczej dziwny. Ta dziwność polegała przede wszystkim na tym, że w odróżnieniu od tego co działo się przez ostatnie dwa lata, teraz politycy chyba schowali się w cieniu. Konferencji prasowych jakoś dziwnie mało, a w związku z tym i polityków mało, oczywiście na wizji.

Gwarancje domniemane

nie, 02 grudnia 2007 09:41

I zaczęło się. Od teraz ma być podobno lepiej, normalniej, spokojniej i nam wszystkim – lepiej. Jak zwykle początek rządów nowej ekipy to zgrzyty, które nie omijają ani prawych ani obywatelskich ugrupowań.

POpisów ciąg dalszy

śr, 21 listopada 2007 07:08

Miesiąc po wyborach, w Polsce nadal czuć woń rządów ekipy, która przez ostatnie dwa lata gospodarowała naszym krajem. Ekipa PiS, mimo iż mówi o tym, że zaakceptowała wynik wyborów ma chyba nadzieję, że Polacy uwierzą iż nie są to tylko puste słowa.

« · 1 · »
 
- -
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę