Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Jak zamówić fotoreportaż ślubny?

Jeśli chcecie zamówić obsługę fotograficzną na Wasz ślub ale nadal się zastanawiacie, i nie wiecie jak to zrobić - przeczytajcie tą wiadomość.

Przede wszystkim zanim zarezerwujecie u mnie termin fotoreportażu ślubnego, zdecydujcie jakie zdjęcia ze ślubu chcecie mieć.

Możesz mieć zdjęcia z przygotowań do ślubu, zdjęcia z błogosławieństwa w domu pana młodego i panny młodej, zdjęcia z przejazdu do kościoła, zdjęcia z uroczystości ślubnej, zdjęcia z momentu składania życzeń, zdjęcia z powitania na sali weselnej, zdjęcia z zabawy weselnej, zdjęcia z podziękowania dla rodziców - podczas wesela, zdjęcia z oczepin (wspólne dzielenie tortu), a także zdjęcia w plenerze w dowolnie wybranym przez Was miejscu.

Możiwości jest bardzo dużo.

Ile to kosztuje?
Ceny zawsze ustalam indywidualnie - to Wy ustalacie co potrzebujecie, czym jesteście zainteresowani, a wówczas razem ustalamy cenę 

Zapraszam do współpracy - wystarczy zadzwonić.
Jacek Babiel

tel. 664 750 246

UWAGA: mam jeszcze wolne terminy w 2007 roku.

 - przeczytaj także inne wiadomości z działu NA ŚLUBIE - zobacz fotogalerie


 
- -
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę