Angielski w Łomży
Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 28 maja 2022 napisz DONOS@
Nowa rzeczywistość z Playstation VR!

13 października premiera!

Trzeba być rzeczywiście fanem, by ze świata i codzienności przechodzić na drugą stronę. Ale jak się okazuje chętnych jest sporo. Bo sprawa dotyczy nie tylko małych chłopców.

Na 13 października firma SONY zapowiedziała premierę nowych okularów do gry na Playstation. I nie jest to nic nadzwyczajnego - ale tylko dla zwykłych śmiertelników.

Tak jak w Harrym Potterze była mowa o mugolach, którzy nie mieli zielonego pojęcia o świecie magii i czarów, tak tym razem Sony Playstation VR (PS4) to nazwa, która jest czytelna tylko dla tych, którzy znają się na grach i świecie wirtualnym.

Czym się różnią te okulary od poprzedników? Maja być pierwszym prawdziwym "dostępem" do świata 360 stopni dla tych, którzy odcinając się od codzienności chcą wcielać się w pilotów samolotów myśliwskich, żołnierzy, podróżników i dla wszystkich fanów sportów ekstremalnych...

Zdobycie tego urządzenia w dniu premiery nie będzie wcale takie trudne - już dziś można je zamówić w najniższych cenach za pośrednictwem sklepów internetowych.

 

Jacek Babiel
pon, 10 października 2016 21:56
Data ostatniej edycji: pon, 10 października 2016 22:23:41

 
------------- TERAZ MOŻESZ SPRZEDAWAĆ ZA POMOCĄ FACEBOOKA - otwórz swój sklep - FREE
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę