Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 30 października 2020 napisz DONOS@
Łomżyński temat

O Via Baltica przez Łomżę

Dwa razy chciał zostać prezydentem Łomży. Czy teraz, kiedy kończy się batalia o Via Balticę – łomżyniacy zechcą, by został kolejnym prezydentem miasta? Dziś rozmowa z posłem Lechem Antonim Kołakowskim.

Kiedy został posłem w 2005 roku – zaczął walkę o Via Balticę przez Łomżę. Po tym jak premier Beata Szydło zapowiedziała realizaję drogi właśnie tędy – mówi, że będzie nadzorował jej realizację.

Możesz także wysłuchać pierwszego odcinka podcastu „Łomżyński temat” z Mieczysławem Czerniawskim, który po dwóch latach od wyborów samorządowych opowiada o tym co nie zmieniło się w Łomży.

Jacek Babiel
pt, 04 listopada 2016 11:46
Data ostatniej edycji: pt, 04 listopada 2016 14:52:47

 
- -
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę