Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 02 grudnia 2021 napisz DONOS@

Piszą dobrze, czy promują i reklamują?

O co chodzi z lokalnymi mediami? Publiczne pieniądze, promocja miasta, spółki, instytucje miejskie - o co chodzi z pytaniami radnego Zbigniewa Prosińskiego?

Zbigniew Prosiński / Fot. Łomżyński Temat
Zbigniew Prosiński / Fot. Łomżyński Temat

Dlaczego nie wszystkie jednostki chcą powiedzieć gdzie i co reklamują? W zasadzie nie muszą mówić, bo po co. Bo i tak wszyscy wiedzą. Reklama dźwignią handlu. A i zysk wzrasta. Czy rzeczywiście?

O wydatkach na promocję, tekstach sponsorowanych, wywiadach i relacjach z imprez za publiczne pieniądze opowiada Zbigniew Prosiński - radny Rady Miejskiej Łomży, Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku.

 

Jacek Babiel
pt, 13 stycznia 2017 08:24
Data ostatniej edycji: pt, 13 stycznia 2017 09:01:07

 
- -
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę