Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 marca 2024 napisz DONOS@
Jak wygrać wybory?

Konferencja „WYBORY LOKALNE”

Uwaga! Do zdobycia zaproszenie na konferencję, która odbędzie się 17 listopada 2017 roku w Warszawie.

Konferencja „wybory lokalne”
Konferencja „wybory lokalne”

Kampania wyborcza przed wyborami samorządowymi nabiera tempa. Mimo tego, iż oficjalnie nie został ogłoszony termin wyborów – największe partie organizują konwencje i zjazdy, na których zagrzewają swoich zwolenników do podejmowania działań mających na celu przejęciewładzy w samorządach. Wychodząc naprzeciw wszystkim, którzy myślą o startowaniu (ponownie lub pierwszy raz) w wyborach samorządowych organizujemy konferencję, „WYBORY LOKALNE”.

Co zyskasz?

BONUSY dla uczestników – 500 zł na materiały wyborcze – ulotki, plakaty wyborcze, narzędzia marketingu tradycyjnego oraz marketingu on-line. Oprócz tego zaplanowaliśmy kilka paneli w czasie których wystąpią doradcy polityczni, konsultanci, organizatorzy zwycięskich kampanii wyborczych oraz eksperci od marketingu osób, którzy w poprzednich wyborach z sukcesem wprowadzali do rad gmin, miast, powiatów i województw kandydatów niezależnych oraz przedstawicieli najróżniejszych partii.

W czasie konferencji spotkasz także przedstawicieli wielu firm, którzy pomogą Ci przygotować atrakcyjne materiały wyborcze, pomogą stworzyć bezpłatną stronę wyborczą.

Dowiesz się także jak zdobyć nowe kontakty i poszerzyć krąg swoich znajomych, co pozwoli Ci zyskać nowych zwolenników a później wyborców.

Także w czasie konferencji poznasz ciekawe przykłady udanych kampanii wyborczych, które mogą być dla Ciebie inspiracją.

Pieniądze to nie wszystko?

Hasło, które często powtarza mój znajomy dr Kazimierz Sedlak z Krakowa „pieniądze to nie wszystko” odnosi się do wynagradzania pracowników. Ale w przypadku sprawowania mandatu też warto je przypomnieć.

Co ciekawe, w czasie kampanii wyborczej często to powiedzenie jest czytane zupełnie inaczej przez kandydatów.

Dlatego podczas konferencji odbędzie się specjalny panel poświęcony zagadnieniu zbierania funduszy na kampanię wyborczą oraz zbierania funduszy na realizację celów społecznych. Tak więc czas poświęcony na zdobycie wiedzy o tym jak pozyskiwać pieniądze z pewnością nie będzie czasem zmarnowanym.

Tu iteraz

Konferencja „WYBORY LOKALNE” będzie znakomitą okazją do zaplanowania działań związanych z kolejną kampanią wyborczą. Im wcześniej zaczniesz przygotowania do kolejnych wyborów, tym większa szansa na wygraną i zdobycie mandatu.

Zapisz się na listę osób, które w pierwszej kolejności będą miały dostęp do najtańszych biletów, a jednocześnie otrzymają bonus w wysokości 500 zł na materiały wyborcze.

Zła wiadomość

Niestety niedobra informacja jest taka, że ilość miejsc na konferencji będzie ograniczona. Wiemy, że ilość kandydatów w wyborach samorządowych co cztery lata się zwiększa, a pojemność sali konferencyjnej niestety jest ograniczona, dlatego już dziś proponuję zapisz się na listę, którą możesz znaleść na www.wyborylokalne.pl

Co więcej?

Jeśli już jesteś na liście i czekasz na zaproszenie, to zerknij do STREFY WIEDZY, gdzie znajdziesz ciekawe materiały, które już teraz pomogą Ci rozpocząć skuteczną kampanię wyborczą.

 

Jacek Babiel
pon, 17 lipca 2017 17:37
Data ostatniej edycji: pon, 14 sierpnia 2017 21:18:13

 
...................... - -
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę