Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Jak Wykorzystać Facebook

Publikujesz od kilku lat bo ktoś powiedział, że Facebook to potęga, duże zasięgi, możliwość BEZPŁATNEJ PROMOCJI i szansa na nowe kontakty i sporą widownię. Wszystko prawda, ale nie zawsze wiesz czemu ogląda Twoje posty po 20-50 osób, czemu tak mało osób udostępnia zdjęcia, wpisy, i w końcu o co chodzi z tymi profilami osobistymi i fanpejdżami, grupami i interakcją. Chcesz wiedzieć co zrobić, by zyskać bezpłatny czas antenowy i uwagę wyborców?

https://facebook5.evenea.pl/
https://facebook5.evenea.pl/

W trakcie szkolenia dowiesz się jak Facebook decyduje o tym, że ludzie zobaczą Twoje posty, jakie działania pomogą Ci zwrócić uwagę Twoich wyborców BEZPŁATNIE!!!

Program warsztatów zobaczysz tu: https://facebook5.evenea.pl/

 

Jacek Babiel
pt, 27 kwietnia 2018 11:39
Data ostatniej edycji: pt, 27 kwietnia 2018 11:46:22

 
...................... - -
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę