Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Kto powinien wygrać wybory?

Zastanawiasz się, czy brać udział w wyborach? Jeśli wiesz na kogo głosować to znaczy, że któryś z panów był wystarczająco przekonujący i Ciebie przekonał. Może być też tak, że jeden z nich był tym kandydatem, który sprawił wrażenie mniej konkretnego i właśnie dlatego Twój głos oddasz dla jego oponenta. Kto to będzie?

Może być też tak, że panowie nie włożyli wystarczająco dużo energii i czasu w przekonywanie i obaj nie przekonali Ciebie. Możesz nie iść w niedzielę do lokalu wyborczego, ale to zpewnością nie przyczyni się do tego, że w naszym mieście prezydent będzie miał poparcie. Wręcz przeciwnie, wszyscy, krtórzy nie pójdą głosować, przyczynią się do zmniejszenia poparcia dla obu kandydatów, a ten kto wygra, dzięki małej frekwencji będzie też miał słaby mandat prezydencki. Słaby mandat i cztery lata zarządzania miastem z niewielkim poparciem społeczności lokalnej, to wizja zniesmaczenia polityką i poziomem argumentów wyborczych.

Dlaczego...

Warto zagłosować przede wszystkim dlatego by mieć osobisty udział w decydowaniu o losach naszego miasta. Każdy głos na Jerzego Brzezińskiego i Lecha Kołakowskiego (kolejność alfabetyczna) będzie jedną cegiełką w budowaniu naszego miasta. Prezydentura, to podejmowanie decyzji, przez cztery lata - przez całą kadencję. Przez ten czas, łomżyniacy nie mają takiego wpływu na decyzje podejmowane przez prezydenta, jak właśnie teraz - w wyborach. Trzeba tylko zdecydować, który z dwóch panów wygra. Nic wielkiego, a jednak tak wiele, każdy z nas może to zrobić dla Łomży.

Kto powinien wygrać?

Wygrać powinni łomżyniacy, Ci którym sprawy tego miasta nie są obce i są przez to dla nich ważne, nie są obojętne. I tak z pewnością będzie. Wygrają Ci, którzy zdecydują, zakreślą jedno nazwisko. Przekonają kolegów i koleżanki, że nawet jeśli komuś się nie podobają kandydaci, to i tak decyzję podjąć warto - bo to od nas zależy dziś los naszego miasta. A wybory oprócz głosujących łomżyniaków wygra ten, kto zdobędzie więcej głosów.

Jacek Babiel


 
- -
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę