Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Kampania na żywo - pierwszy spot wyborczy w Internecie

Michał Hoffman, kandydat KNP w swoim spocie wyborczym, gestykuluje i wzywa do kandydowania. W krótkim komentarzu warto zauważyć, że jego gestykulacja i intonacja głosu bardzo podobna jest do tego, co prezentował w wielu szkoleniach i programach Piotr Tymochowicz. Swego czasu Tymochowicz, doradca medialny postanowił udowodnić, że z każdego człowieka można ulepić polityka. Czy tak będzie i w tym wypadku?

Fot. Screen from YouTube
Fot. Screen from YouTube

 

Michał Hoffman to syn byłej kandydatki na prezydenta Łomży, Krystyny Hoffman, która w 2006 roku startowała z ramienia komitetu Łomżyńskiej Lewicy Razem.
Wie, że my, mieszkańcy mamy „dość betonowych dinozaurów i gadających głów z telewizora”. Czy to , że był za granicą, jak sugeruje w nagraniu i to, że inni byli za granicą, widzieli że można dokonać pokoleniowej zmiany, wolności, że można bogacić się. Czy to starczy? Czy zapał i energia sympatyków to wystarczający zastrzyk do tego, by zostać członkiem Rady Miejskiej w Łomży?

Przeczytaj, jak w 2006 wyglądało podsumowanie wyborów.

Poradnik Wyborczy 2014

Jacek Babiel
wt, 02 września 2014 22:50
Data ostatniej edycji: śr, 03 września 2014 11:59:04

 
...................... - -
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę