Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Dziennikarstwo to przygoda

Moje pierwsze doświadczenia dziennikarskie to koniec szkoły średniej. Po maturze i egzaminach na studia relacjonowałem wizytę Billa Clintona w Warszawie. To były relacje radiowe. Później powódź i relacje z terenów zalanych - tak się zaczęło.

Później próbowałem swoich sił w pisaniu. Na początek Gazeta Prawna i dział Praca, a dokładnie prawo pracy. Potem Gazeta Samorządu i Administracji. A potem: Wspólnota, Serwis Administracyjno-Samorządowy, Edukacja Prawnicza, Gmina i Powiat, Doradca Biurowy, Unia-Polska, Integracja Europejska, Fundusze Europejskie, Gazeta Wyborcza (w Poznaniu), Kontakty, Głos Katolicki i oczywiście 4lomza.

Przez rok prowadziłem redakcję Samorządu Europejskiego. Był to miesięcznik skierowany do jednostek samorządu terytorialnego w całej Polsce. Jako sekretarz redakcji stworzyłem tą gazetę - z grupą zapaleńców - od zera.

Także od początku stworzyłem Serwis Samorządowy, który istnieje do dziś i wydawany jest w internecie.

Od czerwca 2006 roku w Telewizji Łomża prowadzę autorski program - NA STARYM RYNKU.

- Czy jestem dziennikarzem? Nie, ale chciałbym być.

 

W dziale publikacje pojawiać się będą teksty, które kiedyś wydrukowały gazety.

Zapraszam do lektury.

Jacek Babiel 


 
- -
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę