niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
POwiedział mimo, że nie wiedział...

Kiedy formułowałem 100 konkretów, nie wiedziałem, że jest aż tak źle — mówił na konferencji prasowej po posiedzeniu rządu 19 marca premier Donald Tusk pytany o stan realizacji obietnic Koalicji Obywatelskiej z kampanii wyborczej. Te wyjaśnienia ze strony premiera były o tyle zrozumiałe, że ze 100 obietnic w pełni zrealizowanych jest mniej niż 10. Nad kilkunastoma kolejnymi toczą się prace, które są dla opinii publicznej mierzalne.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiedział mimo, że nie wiedział...

\"Kiedy formułowałem 100 konkretów, nie wiedziałem, że jest aż tak źle\"

Z jego głową?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiedział mimo, że nie wiedział...

...właśnie z głową wyszło najlepiej wszak dzięki temu przejął władzę, a to jest wartość dla POlski nie do przecenienia, bo kraj został wyrwany z rąk złodziejskiej i zacofanej mafii POlitycznej...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiedział mimo, że nie wiedział...

Komuniści z PZPR-pis twierdzą, że za ich rządów było super. Dla towarzyszy z PZPR-pis. A teraz się czerwone szmaty gryzą. ByleJaki.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiedział mimo, że nie wiedział...

No to teraz będzie super,
dla złodziei i tajnych kundli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiedział mimo, że nie wiedział...

...byleby było źle dla wszelkiej maści ślepych chviszcze...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiedział mimo, że nie wiedział...

@ziomex- PiS to łżePrawica i realizowała
program socjalistyczny. Swój i NWO
...
PO to antypolscy liberałowie.
Mają rząd z komunistami



Dziś zabijają dzieci. Jutro będą nas. Kto...
Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.

I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiedział mimo, że nie wiedział...

Rzydzicowy dvPOkrata żyje w urojonej rzeczywistości i patrzy na świat okiem schizofrenika widząc wokół nieistniejące upiory z przeszłości...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiedział mimo, że nie wiedział...

\"byleby było źle dla wszelkiej maści ślepych chviszcze\"

To wiadomo. Ku radości wszelkiej maści kvrviszcza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org