niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prawo Jazdy C+E

Witam,właśnie zaczynam kurs na prawo jazdy kategorii C,robię to po to,aby móc zdawać E,chcę zostać kierowcą tira i chodzi mi o to ile wyniesie mnie zrobienie kategorii E + kursy aby móc pracować jako zawodowy kierowca (kurs na przewóz rzeczy,kurs oszczędnej jazdy itp itd,jest tego sporo) orientuje się ktoś?Z góry dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy C+E

Z tego co się orientuje to sam kurs na przewóz rzeczy coś około 6tys. bo przepisy się zmieniły od września i z 3 tys. c+e bedzie kosztowało.

człowiek lasu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy C+E

No właśnie słyszałem,że 6400 czytałem chyba w "Auto świat",więc teraz nowi trakerzy będą chyba tylko w powołania ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy C+E

Na te wszystkie kursy, badania itp które wymienił założyciel tematu 10 tys. zł to będzie mało. Musisz się szykować na wydatek powyżej 10 tys. I tak w ogóle TIR' em się nie jeździ, tylko ciężarówką, aczkolwiek według słownika języka polskiego użycie słowa TIR jest prawidłowe. Dla Twojej wiadomości TIR to jest międzynarodowa konwencja celna, polegająca na uproszczonych procedurach na granicach i urzędach celnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy C+E

TIR- Transport International Road (Międzynarodowy Tranzyt Drogowy)

A co to za nowy kurs oszczednej jazdy chyba tylko po to zeby kase wyciagnac, cale szczescie ze jeszcze robilem kursiki za 600 zl, taka cena kursu to totalna glupota czego oni tam cie naucza, na drodze liczy sie praktyka i racjonalne myslenie a nie jakies suche informacje wszystkie kursy na prawo jazdy to totalne dno niczego czlowieka nie naucza chyba tylko jak ruszac i prawidlowo zmieniac pasy a w niebezpiecznych sytuacjach taki swiezak panikuje na drodze a efekty widzimy w mediach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy C+E

Wiesz,każdy musi zdobyć doświadczenie co da tylko praktyka,a te kursy to faktycznie przesada co rusz wymyślają jakiś nowy i zmieniają przepisy..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy C+E

Zenit mialem wlasnie na mysli doswiadczenie, blad w sztuce :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy C+E

wiam chłopie daj sosie spokój z tym byciem kierowcą tira . traktują nas bardzo zle od razu jesteś złodziej myślą ze jesteś częścią auta jak koło czy łożysko między nami nie ma zrzeszenia nikt o nasze prawa nie walczy mówią niektórzy że zarabiają 7tys zl. idioci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy C+E

http://www.prisonwars.pl/77652/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy C+E

TIR-Transport I Rozrywka;)
ok.8-10tys.zł.

kobieta powinna być na salonach damą w domu matką a w sypialni dziwką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy C+E

Jonyw życiu trzeba dążyć do tego,żeby robić co się lubi a za kogo są uważani kierowcy wiem,większość ma za przeproszeniem chujowe podejście do sprawy i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy C+E

wiem lubiłem 13 lat może teraz też lubię tylko trochę zbrzydło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy C+E

Zazdroszczę tych 13stu lat..Gdzie jeździsz w trasy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy C+E

Jak już się załapiesz to jakiejś firmy to pojeździsz troszkę po Polsce, może gdzieś na zachód i puszczą Cię na Moskwę, a tam to jak już może wiesz od innych kierowców dzicz, łapówki, nie wszystkie parkingi dla Polaków itp. Szerokości życzę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org