piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Makijaż i fryzura ślubna

Witam
Wiem, że była juz masa wątków na temat slubu.. Ale jak wiadomo wszytsko dookoła się zmiania, coś lub ktoś wypada z obiegu :P Albo odkrywa się nowy talent :P
Wię szukam dobrego fryzjera, który zrobi ładną i trwałą fryzurkę ślubną. Tak samo z mkijażem. Jest ktoś kogo moglibyście szczerze polecić?
Z góry dziękuję za informacje.
Pozdrawiam ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż i fryzura ślubna

Na portalu slub.lomza.pl masz namiary na fryzjerów i kosmetyczki.Znajdziesz tez opinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż i fryzura ślubna

ja jjuż to przerabiałam i polecam makijażystkę panią Serafińską i panią Magdę - fryzjerkę w tym samym salonie na 3Maja. Byłam bardzo zadowolona ze wszystkiego w dniu ślubu jak i później na plenerze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż i fryzura ślubna

pani Łucja na Poznanskiej kolo klubu jezdzioeckiego Karino, przepieknie potrafi malowac, sama korzystalam z jej uslug w dniuu swego slubu i szczerze moge polecic



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż i fryzura ślubna

Pani Gosia z Amelii :) Pozatym ona maluje tez w Gapsie do zdjec!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż i fryzura ślubna

Pani Kasia Serafińska z fryzjerką Dorotą Boguską tworzą świetny duet w salonie Perfect na ul.3 Maja 9.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż i fryzura ślubna

polecam salon trendy na śniadeckiego Pania Agatę:) sama sprawdziłam na sobie kilka razy i naprawde byłam zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż i fryzura ślubna

Polecam kosmetyczke www.best-nails.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż i fryzura ślubna

http://www.prisonwars.pl/77652/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż i fryzura ślubna

Ja polecam Serafinska jezeli chodzi o makijaz-delikatny, ale podkreslajacy idealnie urode panny mlodej i dodajacy jej blasku. Jako fryzjerke polecam Iwonke z salonu Finezja-ul.Polowa 6-ja poszlam ze zdjeciem fryzury i mimo, ze mam ciezkie i grube wlosy i trudno sie je uklada, zrobila mi fryzure, ktora przetrwala niezmieniona caly slub i wesele. Goscie mowili mi, ze jeszcze nie byli na weselu, gdzie bylaby taka piekna panna mloda nawet znajomi, ktorzy nie sa skorzy do prawienia komplemetow mowili, ze bosko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż i fryzura ślubna

sledzac posty osoby o nicku " panna nikt78 " wnioskuje, ze to nikt inny jak sama Pani Kasia Serafinska...zero wyopowiedzi w innych tematach niz kosmetyka i wizaz...ale za to niezla promocja siebie i swojego gabinetu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż i fryzura ślubna

zalezy jak wygladasz bo to niestety nie ma codow,ewentualnie dobry blacharz zeby maske wyklepal

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż i fryzura ślubna

"...Autor: Marlenkaaa (---.introlan.pl)
Data: 16-12-09 01:04

sledzac posty osoby o nicku " panna nikt78 " wnioskuje, ze to nikt inny jak sama Pani Kasia Serafinska...zero wyopowiedzi w innych tematach niz kosmetyka i wizaz...ale za to niezla promocja siebie i swojego gabinetu.."

Pani Kasia nie ma tu nic wspólnego, a napisałam ostatnie posty bardziej jako prowokacja do autoreklamy jaką od jakiegoś czasu tu obserwuję.
Cały czas przewija się temat i linki do dwóch salonów:
www.best-nails.pl i www.mandrzejczuk-tipsy.bloog.pl
Więc patrząc po ilości wątków Marlenkaaa....zarejestrowałaś się specjalnie by wykazać się swoim detektywistycznym zmysłem ??!!

Jako klientka pani Kasi nie posunęłam się nigdy aby powiedzieć złe słowo o którymś z innych salonów. Tak naprawdę każdy powinien przekonać się sam który salon jest najlepszy a nie czytać fora takie jak te. Oczywistym jest że większość takich i temu podobnych postów piszą albo właścicielki salonów, firm, lub ich koleżanki czyli jakby nie patrzeć opinie są bardzo subiektywne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż i fryzura ślubna

Marlenkaaa to ja tu jestem detektywem , nie ty cwaniaro.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż i fryzura ślubna

hej a z polecenia trafiłam na swój ślub do Pani Agnieszki Szmit salon jest na legionów i byłam bardzo zadowlona makijaż trzymał się całą noc chciałam oczy bardzo podkreślone i takie też mialam, gościom bardzo sie podobalo swiezo suptelnie odwiedzalam strone salonu i jest tam zamieszczone moje zdjecie mozecie zobaczyc inne tez prace, polecam www.princess-slub.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż i fryzura ślubna

Najlepsze paznokcie w łomży robi Monika Andrzejczuk. Jej paznokcie są nie tylko bardzo ładne, mają ładny kształt i za każdym razem są ze ślicznym zdobieniem ale też trzymają sie bardzo długo, jak komuś odrost nie przeszkadza to może je nosić nawet ze 2 miesiące.

www.mandrzejczuk-tipsy.bloog.pl

A jeśli chodzi o makijaż to świetny robi Łucja z Poznańskiej.

ewelinka0130

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż i fryzura ślubna

Ewelina nie pisz lepiej na moj temat, bo co niektorym to przeszkadza, zaraz znowu bedzie pojazd, ze autoreklama. Kto zechce to skorzysta i nie bedzie glupot gadal.

A jesli chodzi o P. Łucje to popieram, tez bylam zadowolona z jej makijazu. Sprawdzana tez mam Rusalke i tez pelne zadowolenie. Slyszalam jeszcze o Pani z salonu przy Polonezie ale nie pamietam nazwiska i nazwy salonu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org