czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
e-papierosy

Cześć, co sądzicie o e-papierosach. U kolegi na imprezce miałem przyjemność zapoznać się z tym urządzonkiem i nie wiem co o tym sądzić. Czy to jest tylko gadżet, czy rzeczywiście zastępuje fajka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

czytam Twojego posta w gęstych oparach z mojego e-fajka. :]

temat już w sumie był, ale przeszedł bez echa :/ : http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=264346&t=264338

masz jakieś pytania, to wal śmiało.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Ja mam jedne pytanie ,na czym to polega ? masz normalnie jak fajka ? i jakiś tytoń palisz czy co ? jeśli tak to nie rzucisz palenia i tak ;-) a jesli to jakiś udawacz no to nie wiem ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

działa na podobnej zasadzie, co czajnik.



bateria pod wpływem zaciągnięcia e-palacza zostaje uruchomiona i rozgrzewa atomizer, który odparowuje płyn z nikotyną z wkładu prosto do płuc.
przy tym końcówka baterii zaświeca się na pomarańczowo, co daje wrażenie żarzenia się.

zamiast kłębów dymu wciągasz i wydychasz kłęby pary, która ze szkodliwych substancji zawiera tylko nikotynę (jak np. gumy nicorette).

tyle.

smakuje, w zależności od wybranego płynu, jak tytoń, wanilia, kawa, arbuz, czy wiśnia. smaków jest multum.
ja ostatnio katuję "camela". :]

dobry e-fajek "dymi" lepiej niż prawdziwy.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

To co kupuje jednego takiego papierosa i jaram i wydobywam pare ? i można to w domu palić i nic nie czuć ? i jak się kupi takiego to więcej nie trzeba wydawać ? bo to dobre by było na odzwyczajenie sie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

nie no trzeba wydawac.
1ml płynu kosztuje ok. 1zł.
ja zużywam dziennie ok. 2ml.
to jest jakieś 15 ml/tydzien.

koszt e-fajka to ok. 200zl.
do tego ok. 50-60zł/mc (jesli sie duzo pali, tak jak ja) na płyn.

jest to tansze o ok. 80% niz zwykle palenie, czyli b. wiele.

po dwoch miesiacach jestem 80zł do przodu. jutro bede 88zł, bo nie kupie paczki fajek. pojutrze 96zł itd. za jakies 2 tyg. trzeba dokupic płyn.

a w domu mozna palic i nie czuc. czasami, przez krotki czas, czuc jakby biszkoptami albo ciastem. (paczką Laysów narobisz wiekszego "smrodu" ;] )

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy



_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

juz w łomży sa dostepne te e-papierosy po cenie takiej jak na allegro i mozna tam sie wszystkiego dowiedziec (al.legionow przy 7 kier sklep komputerowy obok elektrycznego)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

a w Łomży można to dostać ? bo nie chce mi się za przesyłki na allegro płacić xD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

tak mozna ta sa produkty firmy janty maja wszystko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Janty niezłe, ale trochę awaryjne.
po przestudiowaniu niemalże całego http://www.papierosyforum.pl/ wybrałem model Casablanca c118p.

polecany przed moderatorów powyzszego forum, świetnie dymi, mało awaryjny, wygląda jak prawdziwy i sprzedawca solidnie wywiązuje się z gwarancji. polecam sklep:
http://www.casablancacig.pl

macie tu filmik, jak koleś pali e-fajka w studio TVP2 :].
http://www.youtube.com/watch?v=u-2Y_OZB0Ao

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

najbardziej podoba mi sie ten dym, taki gesty, (...)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Trzeba kupić i spróbować

taka jest tylko MOJA OPINIA... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Od dwóch miesięcy nie palę zwykłych papierosów. Palę tylko e-papierosa i jestem bardzo zadowolony. Moim pierwszym e-papierosem był Wolter. Wszystko było super: dym, kop w płuco itp. ale bateria trzymała około 3 godziny więc jak gdzieś wychodziłem brałem e-papieroska, zapasową baterię i ładowarkę. Jak padła pierwsza bateria zaczynało się nerwowe rozglądanie za gniazdkiem a jak nie było gdzie podładować to klapa. Później troszkę poczytałem dowiedziałem się i zmieniłem priorytety. Przy pierwszym zależało mi żeby wyglądał jak zwykły i ...... w sumie tylko na tym. Teraz mam od około 1,5 miesiąca janty Ego. Bateria trzyma ponad 24 godziny. Jak padnie pierwsza wkręcam drugą i wiem że nie muszę się spieszyć mam 24 godziny na naładowanie zapasowej. To jest dla mnie najważniejsze a kopci jak parowóz. Trackone piszesz o awaryjności ja się narazie nie zawiodłem i powiem tylko że prawie wszyscy z forum o którym piszesz mają w swoich zbiorach janty Ego lub Stica i nikt na nie nie narzeka. Zresztą jeśli kupisz oryginalny (bo jest sporo podrób) to masz na niego gwarancję. Casablanki nie znam i nie paliłem. Trackone poopowiadaj troszkę jak się sprawuje bo jestem ciekaw :) Najlepsze w e-paleniu jest to że nie trzeba nigdzie wychodzić bo nikomu nie przeszkadzasz z tym się napewno obaj zgodzimy :) Próbowałeś liquid cappucino ? Polecam................... jest wyborny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Temat porzucenia papieroska mnie równiez interesuje, chetnie poczytam więcej opini na temat na temat e-cygarka.
Pozdrawiam






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Łomża to niewielkie miasto najwidoczniej wielu opinii nie usłyszysz :) Najwidoczniej w Łomży jest chyba dwóch e-palaczy trackone i Arczi011 ( chociaż sam znam przynajmniej dziesięciu). Być może większość zrażona tanimi e-papieroskami z allegro (mały wkład licha bateria) nie chce się wypowiadać. Ja osobiście sobie chwalę: żona nie wygania na balkon,ciuchy nie śmierdzą zero trampka rano,zero kaszlu kondycja powoli się polepsza. Koszty: (paliłem 20-30 papierosów zwykłych) teraz zużywam około 40ml liqidu koszt 100zł(palę liquid "janty" jest bardzo dobry ale i kosztuje :) są tańsze ale nie wiem jak w smaku. Ulubiony smak z liquidów "janty" : capuccino,camel,wiśnia no i mięta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Arczi, drogie te liquidy Twoje.
ja kupuje 10ml za 15 zł albo 50ml za 60zł sklepie casablanki.
naprawdę dobre.
lubię tytoniowe smaki: camel, tobacco, czy 555 (pychota).
no ale w następnej dostawie zamawiam polecany przez Ciebie kawowy :]. już wcześniej dużo dobrego o nim słyszałem.
owocowych smaków trochę sie boję...

pytałeś, jak się sprawuje mój e-p.
nie wiem, jak wypada w porównaniu z Janty, bo tego nie paliłem.
no ale casablanca zużywa b. dużo liquidu. przekłada się to na gęsty i aromatyczny dym.
z ciekawszych rzeczy, to ma obniżoną temperaturę rozgrzewania, dlatego (podobno) lepiej oddaje smak, siatka atomizera jest wewnętrzna, ma kształt grotu strzały, dzięki czemu dobrze peneteruje watkę.
ustnik przyjemny, ergonomicznie spłaszczony.
chwalę też sobie wygląd - jest b. podobna do zwykłego papierosa. wg mnie działa to pozytywnie na mózg :].
ostatnio zaczepił mnie jakiś kloszard zwabiony papierosem w mojej dłoni, gdy czekałem w samochodzie. ale akurat miałem baterię manualną, więc pokazałem mu przycisk. chyba zrozumiał i się odczepił ;].

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

witam. zastanawiam sie po co wy ciagle dostarczacie dla swojego organizmu nikotyne. prfzeciez to prawie to samo co palic tradycyjne papieroski. ja palilem okolo 10 lat , wypalealem 1,5 -2 paczki diennie. teraz NIE PALE dzieki tabletkom CHAMPIX. Poczytajcie na temat tych tabletek moze i wy sie skusicie na to. one nie zawieraja nikotyny .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

crusader:
ja obnizam dawkę nikotyny, stosując coraz słabszy płyn.
zaczynałem 24mg.
potem 18mg.
teraz "pykam" dymek 16mg.
za pare tygodni schodzę do 11, potem do 6mg.
a na koniec planuję używać płynu, który tylko smakuje, jak tytoń i ma 0 mg nikotyny.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

no i tak jak napisałeś, zawiera nikotynę. a oto, czego nie zawiera e-papieros.



_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Trackone zycze powoidzenia w zucaniu nalogu.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Ja paliłam ok. 14 lat. Dziś mija dokładnie 6 tydzień bez papierosa:D

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Po e-papierosa nie sięga się tylko z zamiarem rzucenia palenia ja narazie nie rzucam. Nie truję się , nie wdycham substancji smolistych i tych wszystkich konserwantów tytoniu itp. Dostarczam tylko nikotyny a to to samo co bym przykleił sobie plaster. Ja lubię palić i to jest dla mnie alternatywa. Robię to co lubię i nie szkodzę sobie ani rodzinie w domu. Moim skromnym zdaniem jeśli sięga się po e-papierosa z zamiarem rzucenia palenia to powinno się kupić taki żeby nie przypominał zwykłego. Ja już nie myślę że ja palę i nikt nigdzie się nie pomylił czy w knajpie czy gdziekolwiek. Zawsze był komentarz "aaa to ten e-papieros taak ?" i nikomu nie musiałem pokazywać że tu jest przycisk itp.Ale to już kwestie osobiste każdy kupuje to co mu się podoba. Ważne żeby to było sprawne i potrzebowało jak najmniej zabiegów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Otóż pale od jakiś 17 latek, czas na zmiany. Z kolejną podwyżką oprócz zdrówka, wicher w portfelu :)






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Trackone ja używam w swoim Ego wkładów z casablanki c118p. Lepiej mi pasują płaskie a "janty" nie ma płaskich do serii 510. Jeśli chcesz porównać same e-papierosy to napewno w tym łomżyńskim sklepie ci na to pozwolą (bo tak normalnie to trzeba kupić wkład).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Dziś idę po swojego "e" zdecydowałam się na ego. W piątek próbowałam saticka, ego i dura. Dura najładniejsza jak dla mnie ale zdecydowałam się na sticka ze względu na baterię. W sumie to byłam zaskoczona bo aż mnie przytkało jak się zaciągnęłam :)

Zobaczę co z tego wyniknie w sumie na fajki wydaję 300 zł msc. No i muszę palić na balkonie.

Od jutra przechodzę na "e".

Proszę jeszcze Trackone i Arczi o podpowiedź w co się muszę zaopatrzyć na początek oprócz samego fajeczka i liquidów?

Thx i trzymajcie kciuki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

na pewno w jakieś etui, w którym komplet można wygodnie nosić przy sobie, Majorka.
Nie wiem, co Ego ma w zestawie.
Ja do swojej Casablanki dokupiłem jeszcze baterię na USB (do siedzenia przed kompem), ładowarkę do auta no i trzecią baterię.
Oryginalną watkę, która jest w środku wkłądu, zamieniłem wg rad innych użytkowników na watkę akwarystyczną FILTUS, która lepiej oddaje płyn na grzałkę.
no i pykam sobie :].
Trochę cierpliwości w obsłudze, a na pewno też rzucisz analogi, Majorka :].

Powodzonka!

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Nie wiem czy jesteś już po zakupach i nie wiem co wybrałaś bo napisałaś że "idziesz po ego" i że "wybrałaś sticka". Ogólnie w zestawie jest wszystko co potrzebne. Stick jest bardziej uniwersalny (są dostępne różne przejściówki na różne atomizery czyli na dobrą sprawę można na nim palić co chcesz) ma w zestawie kabelek usb i można palić jednocześnie ładując baterię. Bateria ma standardowo 3,7 V a na kablu usb jest chyba 4,2 V. Wyższy prąd lepsze odparowanie płynu czyli większe chmury. Do janty Ego nie ma chyba kabla usb ale on ma potężną baterię 650mAh i kabelek jest niepotrzebny. Dla porównania janty stick ma 360 mAh a janty Dura i wszystkie przypominające tradycyjny papieros 180 mAh. W zestawie jest zapasowa bateria. Jedna bateria trzyma mi spokojnie 24 h także zero stresu. Powinnaś dokupić liquid no i zapasowy atomizer. Na atomizer jest 3 miesiące gwarancji ale jeśli się spali a sklep będzie już zamknięty to najprościej sięgnąć znów po zwykłego papierosa. Mi było bardzo łatwo się przestawić miałem jeden dzień kryzysu także powodzenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Bateria 650mAh rzeczywiście konkretna.
Tylko to już przypomina trochę cygaro.
Mi idą dziennie 3 baterie 180MmAh, tak że nie jest najtragiczniej, z kolei narzeczonej wystarczają dwie na cały dzień. Oczywiście można dokupić pojemniejszą (dłuższą).
No i wygląda to trochę dyskretniej - jak zwykły, można się zapomnieć ;].
Ale muszę się przejść obejrzeć to Ego.
Dają spróbować ?

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Tracone
W Ego w zestawie otrzymałam 2 baterie ładowarka USB + do prądu, atomizer i 5 wkładów oraz taki mały pokrowiec.
Dziś pierwszy dzień i jeszcze ani jednego " analoga" :)
Faktycznie jest gabarytów jak cygaro aczkolwiek stick jest jeszcze większy. Chciałam kupić Durę ale skusiła mnie bateria w Ego i faktycznie narazie od wczoraj od 15 palę na baterii i jeszcze działa.
Co do spróbowania to zapłaciłam za dwa wkłady 10 zł bo do sticka i ego inne idą i próbowałam prawie wszystkich :)
Arczi011
Wybrałam EGO- jeszcze troszkę mi się te wszystkie nazwy mieszają.
Liquid kupiłam Marlboro i miętę. Mięta jest super Polecam, a Marlboro jak dla mnie troszkę gryzące.
Czyli muszę dokupić atomizer.

Dzięki za podpowiedzi

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

gratulacje :]
jak widzisz, nie potrzeba wiele samozaparcia.
tylko po co Ci kolejny atomizer ?
ja używam jednego, a smak zmieniam co jakiś czas tylko - nie ma w tym wielkiego "zamieszania" aromatów.
przyjrzyj się liquidom Casablanki, są naprawdę dobre:
www.casablancacig.pl
np. tobacco albo camel.
marlboro jak dla mnie ochydny :Q

pozdrawiam :]

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Trackone co zrobisz jak ci się kiedyś spali twój jedyny atomizer ? Zapewniam że ten dzień nadejdzie niestety, więc warto mieć zapasowy. Zresztą jeśli się ma dwa to są mniej "męczone" i ich żywotność dłuższa. Smaki z każdej firmy są inne camel z casablanki nie jest taki sam jak camel z collinsa czy camel z janty. Każdy jest inny. Marlboro paliłem z janty, collinsa i z casablanki (wkłady casablanki są fabrycznie nasączone smakiem marlboro) wszystkie są nie dla mnie. Moje ulubione tak jak pisałem wcześniej camel,tabako,capuccino no i wisienka wszystkie z janty. Myślę że każda firma ma dobre i złe smaki i w każdej można znaleźć coś co przypadnie do gustu. Ja po prostu nie szukałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

juz dwa razy wymieniałem atomek (raz z mojej winy).
w ramach 4-miesięcznej gwarancji moj dostawca wysyla nowy w dniu zgłoszenia.
te dwa dni wspomagalem sie analogami.
i tyle.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Ja miałem to samo :) W kieszeni razem z fajkiem miałem jakieś graty wcisnął się prawdopodobnie przypadkowo przycisk i spalił się atomizer. Po trzech dniach dostałem nowy ale też przez ten czas paliłem analogi. I znów trzeba było się przestawić na e-papierosa. Dlatego myślę że warto mieć zapasowy ( nie trzeba ale warto). Teraz jak wkładam fajka do kieszeni to delikatnie wykręcam atomizer z baterii tak żeby przypadkiem się nie załączył.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Majorka011 jak leci ? Popalasz analogi ? Jeśli kupiłaś ten zapasowy atomizer to masz praktycznie dwa papieroski. Możesz na jednym mieć marlboro a na drugim miętę żeby nie mieszać smaków w jednym wkładzie.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

MarcinL , rzeczywiscie zastepuja...z e-papierosami to jest tak, ze opoza nikotyna, ktora uzaleznia nie zawieraja zadnych substancji szkodliwych - toluenu, smolistych itd...poza tym nie ma zjawiska biernego palenia, bo nie ma dymu, wiec nikt w towarzystwie palacza nie musi go wdychac. wiem, ze niektorzy uwazaja, ze e-papieroy sluza rzucaniu palenia, ale sam promuje marke premium i generalnie wiem, ze sukces w rzuceniu nalogu mozna osiagnac tylko dzieki wlasnemu uporowi, a e-papierosy, moga jedynie w tym pomoc...natomiast nie sprawia, ze rzucisz palenie, jesli tego nie bedziesz chcial

sunny day real estate

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

:)

Ja na razie sobie radzę. Kwestia przestawienia, jeden dwa dni. Nie kupowałam drugiego atomizera. Ten co mam działa bez zarzutów. Jeszcze mam na niego gwarancję a sklep niedaleko. Co do analogów to za dwa razy się skusiłam, ale powiem wam że różnica jest. Jak zapaliłam zwykłego to szok jaki tramp w ustach.
Jeszcze sobie miesiąc lub dwa popalę i wówczas spróbuję zmniejszać dawkę nikotyny.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

a palułeś malrboro cerwone?

luz blues i orzeszki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Bardzo slusznie, caly pic polega wlasnie na tym, ze jak zaczniesz zmniejszac zawartosc nikotyny, to latwiej mozesz pokonac nalog. dobre wklady mozna sobie kupic na stronce http://www.premiumecigarette.com/pl/

sunny day real estate

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

No dobra, chcę wybrac e-papierosa. Tylko tle ich jest, że nie wiem który model. Trackone liczę na Twoje opinie o casablance i dlaczego tamten model wybrałeś. Pomżócie;) Casablanca czy eGo....czy inne



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Ja używam i zawsze będę chwalił eGo. W e-papierosie najważniejsze jest zasilanie i atomizer. W eGo zasilanie jest bardzo dobre i atomizer też. W sklepach teraz jest masa różnych przejściówek za około 10zł więc mając dobre zasilanie można palić na jakim się chce atomizerze czy kartomizerze. Napewno za eGo przemawia fakt że w Łomży jest stacjonarny sklep Janty więc łatwiej z wymianami gwarancyjnymi jeśliby się zdarzyły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

a te artomizery i atomizery to uzywa się zamiennie? Raz liquid raz kartridz? Bo jako laik jeszcze nie wiem jak to działa;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Ok, wybiorę pomiędzy casablancą c118p a Jantą eGo....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Bateria + atomizer (grzałka) + kartridż = e-papieros

Kartridż inaczej wkład - plastikowy ustnik z pojemniczkiem w którym znajduje się watka nasączona płynem z nikotyną. Płyn ścieka na grzałkę i jest zamieniony w parę która jest zasysana do płuc. To tak w skrócie. Skoro w Łomży jest sklep stacjonarny to idź tam to sobie obejrzysz, spróbujesz i ci wszystko wytłumaczą nawet jeśli nie kupisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Dokładam jeszcze Kinga Kamikaze.... dużo tego do wyboru:)
Chyba faktycznie sie przejde do sklepu i "pomacam"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Hej

Czy są tu jeszcze jacyś e-palacze?

U mnie jak na razie ok. Nie palę "analogów" zupełnie. I w sumie nadal mnie to dziwi ale napalam się moim "e" i nie ciągnie do zwykłego
Trackone, arczi011 - ile palicie już e-papieroska ? I ile paliliście przed? Po jakim czasie przechodziliście na light? Czy po jakimś czasie nie ma kryzysu i chęci na "smrodka" ?

A szczerze Wam powiem że tak mi się spodobało palenie "nieśmierdzące" że nie chce mi się rzucać :)

Pozdrawiam wszystkich e-palaczy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Ja swojego e-papierosa kupiłem 15 marca i od tej pory nie palę zwykłych. Trzy razy się zdarzyło jak wypiłem zapalić zwykłego ale w połowie już miałem go dość. Śmierdział jak stara szmata. Na słabszy liquid przeszłem gdzieś po miesiącu.

Pozdrawiam i trzymam kciuki. Oby tak dalej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

ja najwięcej informacji o e-papierosach zdobyłem na forum http://e-papierosy24.com/
polecam ciekawe konkursy, w których można wygrać całe zestawy e-papierosów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Ty miron78 to sobie jajca robisz jeżeli twierdzisz, że to forum zawiera wiedzę na temat e-petka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

potrzymalabym papierosa w reku ot, tak z ciekawosci, moze on wiecej wazy..?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Tak, waży więcej od "zwyklaka", bo ma w sobie baterię, która musi trochę ważyć.
Kupiłem ten wynalazek 3-4 miesiące temu, na początku podchodziłem do tego z dużym przymrużeniem oka, ale już zwykłych palę co raz mniej :)))
Docelowo trzeba rzucić ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

miron78 to reklamiarz, olać go i korzystać z:
http://www.papierosyforum.pl/

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

a jak gleboko mozna sie zaciagac???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Zaciągać można się na całą głębokość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Tak dla odgrzania tematu. Czy społeczność e-palaczy się powiększyła ? Czy ktoś dzięki temu rzucił palenie ? Jakie smaki ulubione gdzie kupione itp. ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Mam Janty eGo już od prawie 3 mcy. Przed e-papierosem paliłem półtorej paczki analogów dziennie. Po zakupie eGo przez pierwsze 2 tygodnie wypalałem dodatkowo kilka analogów dziennie, ale coraz mniej mi smakowały i teraz palę bardzo rzadko, okazjonalnie, kilka na miesiąc.
Nie miałem czasu na poszukanie lepszych liquidów. Te których używam nie do końca mi smakują, to nie do końca to czego szukam (stałem się wymagający, ale mam zamiar dojść do ideału ;) ) Używałem Camela, Marlboro (strasznie niesmaczny, jakby waniliowy), Mentolu i wielu innych. Mieszałem je dobierając parami i nie tylko w różnych proporcjach. Obecnie używam mieszanki 2/3 Camela i 1/3 Mentolu.

Teraz mam trochę czasu i szukam liquidu, który smakowałby jak papieros, po prostu szlug. Słyszałem, że jest liquid o smaku tabaki, co niektórzy rozumieją jako zwykły tytoń-pet-szlug-rasowy papieros...

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Zna ktoś taki "rasowy liquid" ?

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Ja palę liquidy Janty. Ogólnie mi smakują ale żaden nie jest taki sam jak analogi. Są podobne w smaku ale nie takie same. Szczerze mówiąc miałem tylko jeden liquid Collinsa chyba Camel ale mi nie smakował. W Łomży jest sklep Janty więc palę Janty. Jest smak tabacco ale nie powiedziałbym że jest identyczny z analogami. Palisz na Big atomizerze ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Tak, na nim właśnie, dymek jest gęsty...Jeszcze mi się nie przepalił ten atomizer. Czas "zmarnować" kilka złotych i kupić kilka butelek na spróbowanie z allegro. Jest już tego dużo, w różnych cenach, różnych firm.

Ja też palę Janty. Mieszam Camela z Mentolem.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

A jak bateria? Cały czas tak samo długo trzyma ? Nie wyeksploatowałą się? Jak sprawa wygląda z innymi częściami, jestem ciekawy.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

wlasciwie to nie wiem, czy chcesz rzucac palenie , czy sie bawic sztucznym?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Na tą chwilę chcę PALIĆ e-fajka. To para, nie dym, zawierająca nietoksyczny glikol i nikotynę, która jest w pewnym stopniu toksyczna. "Sztuczny" jest zdrowszy, nie zawiera kilkudziesięciu toksycznych związków, które zawiera analogiczny, mówiąc po Twojemu- prawdziwy.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Właśnie byłem w tym komputerowym, to się nazywa MEGA Atomizer hah, hah,

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Byłem właśnie w sklepie Janty. Był jakiś przedstawiciel z ofertą dla sklepu z firmy SmokersClub więc przy okazji kupiłem od niego liquid smak Gentlemen jest podobny do analogów mówił że smak Clasic jest jeszcze bardziej podobny tylko już nie miał ale cena...... 44zł za 15ml. Kupiłem liquid Tabacco Janty też dobry podobny do Camela. Od następnego tygodnia liquidy Janty mają być po około 35zł za 20ml także mi pasuje. Mają być również zestawy eGo z baterią 900 mAh może się skuszę na taką baterię bo na takiej to z 1.5 dnia palenia na jednej. Kupiłem również etui do eGo i wkońcu mam wszystko poukładane i nie ma obawy że mi się wciśnie przypadkowo przycisk w kieszeni i spali atomizer.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Ja noszę eGo w twardym etui na akulary :) kupiłem dziś smak Tabacco, rzeczywiście bardziej mi odpowiada, jestem zadowolony. Nie miałem okazji porozmawiać z właścicielką, była na jakimś szkoleniu.
Dobrze, że artykułów przybywa, ceny spadają...Bardzo dobrze, bo za 20ml 50zł to sporo, chociaż i tak taniej to wychodzi niż analogi, o wiele taniej.

Dla pewności zapytam: Pisząc sklep Janty masz na myśli ten obok dawnego 7 Kier?

Nie widziałem Gentelmen...jeszcze nie powystawiali?

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Tak o tym sklepie mówię. Tych liquidów nie wzięli bo były za drogie. Powiedzieli temu przedstawicielowi że muszą mieć większe buteleczki i zjechać z ceną i to sporo. No ja bym ich nie kupował. Wziąłem jeden na spróbowanie ale na dłuższą metę to za drogo. Palę około 60ml miesięcznie. W nowej cenie Janty wyjdzie 105 zł miesięcznie a na tamtych ponad 170zł. Paliłeś liquid RY4 Janty ? To też taki trochę jak analogi gryzie trochę w gardło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Nie, nie miałem okazji...w ogóle dawno tam nie byłem, liquid kupował mój znajomy dla siebie i przy okazji dla mnie, nie miałem głowy do szukania smaków, jemu odpowiadała mięta. Widziałem te RY4 ale osoby które były akurat w sklepie nie potrafiły mi powiedzieć nic na jego temat.
Tak jak napisał trackone kupiłem w zoologicznym wkładkę do filtra akwarystycznego za niecałe 6 zł, żeby tak często nie zmieniać "wkładek" do mega atomizera (czasami kupię dla odświeżenia). No i podobno ma lepiej oddawać płyn na atomizer.

Wiesz może, czy jest w Janty, do modelu eGo urządzenie (ładowarka) dzięki której, po podłączeniu do komputera można jednocześnie palić?

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

RY4 to jest tytoń z karmelem. W tym sklepie e-papierosami zajmuje się dwie osoby. Filtus (wata perlonowa do akwarium) sprawdzał się bardzo dobrze w tych małych atomizerach bo oryginalna wata słabo oddawała płyn. Ten problem według mnie nie występuje w Big wkładzie. Ja palę na oryginalnych wkładach i nic z nimi nie robię. Kupiłem paczkę wkładów i mam do każdego smaku oddzielny wkład. Dwa tygodnie śmiało można palić na jednym wkładzie potem wyjmuję watkę przepłukam wodą osuszę ręcznikiem papierowym i dalej używam. Paczka wkładów (20zł) starczy spokojnie na pół roku więc nie chce mi się bawić w wycinanie z filtusa.

"Wiesz może, czy jest w Janty, do modelu eGo urządzenie (ładowarka) dzięki której, po podłączeniu do komputera można jednocześnie palić?"

To jest bateria która ma na końcu wejście usb. Jest ale taka bateria kosztuje chyba 105 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Tak czytam i nadziwić się nie mogę liquidy Janty owszem smaczne ale cena?
To was e=palenie krocie wynosi chyba. Ja dobowo wapuję ok. 2,5-3,5ml liquidu i z takimi cenami to drożej by wychodziło niż analogi.
Watka - hmm, a o BF słyszeliście? Arczi pewnie wie bo na trawniku jest zalogowany - jadę na BF i to jest dopiero e-palenie!
Liquidy Dekang/Boge u Ogrodnika w sklepie peleon.pl za 30ml 29PLN dla klienta niezalogowanego. Kilka zakupów i zarejestrowany klient to teraz mam za 25PLN. Liquidy u Kinga epapierosylodz.pl firmowane przez Joye /super smakowo i wydajne/ 10,06 za 10ml.
Mnie bardzo podchodzą liquidy Milda, co prawda droższe ale nie tak drogie jak Janty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Dzięki za namiary, właśnie dopiero zacząłem szukać konkretnie liquidów.

Co to jest te BF? Masz jakiś link, jak do tej pory nie znalazłem

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Mam, gąbkowo-sprężynowy...ja pier*olę! zaraz sobie zrobię.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

BF to BlueFoam /niebieska gąbka/ - zastępuje watkę. Sprawdzona dostępna jest w peleon.pl.
Jeżeli zaczynasz przygodę z e-p radzę sporo poczytać fora. Na papierosyforum.pl masz wszystko dokładnie opisane w poszczególnych działach tematycznych.
Naprawdę radzę czytać, czytać...

Być może to Ciebie ominie ale na 95% będziesz miał problem z suchością w gardle - sprawdzonym "lekiem" są w tej sytuacji liquidy Mild. U mnie doskonale łagodzą takie dolegliwości. Po tych liquidach /jedynych jak na razie/ pozostaje uczucie "wilgoci".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

aaaaaaaa!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

jawiemonawie - a masz BF,że zabierasz się za zrobienie?

Gąbka nie może być ze zmywaka!!!

Ta BF to firma Magnum ze Stanów - były próby innych i tylko ta się nadaje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Wykorzystałem tą watkę do filtra...Rozumiem koncepcję i na pewno gąbka byłaby lepsza, ale i tak jest lepiej- atomizer jest wyraźniej nasączony przez cały czas.
Dużo czytałem, nie mam problemów z suchością. Używam eGo już prawie 3 m-ce. Będę czytał dalej i sprawdzę te sklepy, do których namiary podałeś.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Widzę, że znasz już trochę ten sklep... Szukam liquidu o smaku tradycyjnego papierosa. Który to będzie?

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

555- bardzo aromatyczny smak tytoniowy
apple- jabłko
banana-banan
black tea- czarna herbata
camel- wielbłąd:)
cherry-WIŚNIA
china-smak tytoniowy, delikatny
chocolate- czekolada
cinnamon- cynamon
coke- polokokta:)
coffee-świeże ziarno kawy
cream- krem
Dunhil- bardzo dobry smak tytoniowy, delikatny, ale "drapiący"
grape- winogrona
grapefruit- grapefruit
green tea- zielona herbata
havana cigar- aromatyczna cygaretka
hilton- delikatny smak tytoniowy, nie drażniący
jiucy peach- brzoskwinia
lemon- lemonka
licorice- lukrecja
marl- tytoniowy:)
menthol- mocno miętowy smak
mild-seven- dobry smak popularnych azjatyckich papierosów
orange- pomarańcza
Redd Bull- landrynka, jak oryginał
rose- róża
strawberry- truskawka
TAB- bardzo dobry, mocny i aromatyczny tytoniowy zapach, z delikatną nutą orzecha
TB- najbardziej tytoniowy smak, bardzo zbliżony do papierosa analogowego
tobacco- tabaka
regular/vanilla- ani tytoniowy, ani owocowy- nieokreślony, ale dobry
virgin- delikatny smak tytoniowy, nie drażniący
watermelon- arbuz
zhongnanhai- najpopularniejszy smak papierosów w Chinach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Po liquidzie który teraz palę firmy SmokersClub jest bardzo sucho w gardło ale po Janty tego nie mam. Zakupy przez internet u Kinga czy Peleona będą zawsze tańsze niż w sklepach stacjonarnych i ma to sens przy zakupie kilku rzeczy bo trzeba zapłacić przesyłkę. Trzeba być zorganizowanym (zamówić wcześniej żeby doszedł w porę) a ja nie jestem. BF , Filtus, sprężynki te wszystkie patenty były potrzebne w małych atomizerach serii 510 i potem tym bardziej w mega atomizerach ( 1ml pojemności ) moim zdaniem w Big atomizerach to wszystko jest niepotrzebne. Oryginalne wkłady radzą sobie bardzo dobrze. Ja nawet wyrzuciłem już swój wysłużony spinacz. Nic nie dłubię nic nie przerabiam itp. Dla mnie Big atomizer to rewolucja. Palenie bez żadnego dłubania dokraplania co chwila itp. Ktoś kto nie palił na małych atomizerach (tylko od razu na Big) nawet nie wie ile dłubania go ominęło. Teraz idąc do pracy biorę naładowaną baterię i zalany wkład i starcza bez dolewania na 8 godzin to po co gąbka filtus sprężynki itp. Stender zauważ że na papierosyforum zanim wyszedł Big atomizer we wszystkich działach aż wrzało od rozmów bo każdy miał swoje patenty na poprawienie palenia. Od kiedy wyszedł big pokazuje się jeden post na kilka dni. Dlatego że teraz palenie nie potrzebuje tych wszystkich zabiegów. Do Kinga i Ogrodnika nic nie mam (kupowałem u nich kiedyś kartomizery) uczciwi sprzedawcy ale Mild........ Sama kampania reklamowa Volisha pokazuje co myślą o klientach i jak ich traktują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Rozmawiałem niedawno z gościem który jest przedstawicielem jednej firmy z e-papierosami. Mówił że wysłali ich do Chin na szkolenie i był w fabryce. Podobno niedługo wkłady będą zupełnie inne. Będą wypełnione jakimiś kuleczkami żelowymi i już nie będzie ani waty ani gąbki. Teraz to przechodzi fazę atestów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

No ja -e-palę już od marca tego roku i trochę watek i sprężynek przerobiłem:-)
Może tylko ja mam taki charakter, że poszukuję lepszych rozwiązań.
W atomizerze Big typ A (w tej chwili używam 3 szt.) uważam, że BF jest niezastąpiona. W Big typ B także używam BF, a mam ten atomek jak tylko pojawił się u Ogrodnika.
Co do Milda - firma też mi nie pasi ze swoimi akcjami typu EGO2, lub nowe kartomizery do modelu Sin i Pure, których nigdzie nie uświadczysz poza wysyłką z ich firmy za 14pln. Natomiast liquidy wg mnie mają rewelacyjne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

To ja nie wiedziałem O Big Atomizerach...myślałem, że mówicie o Mega. Jestem nie w temacie, ale dobrze, że artykuły ewoluują.

arczi011 wydaje mi się,że jesteś właścicielem sklepu Janty :) Sprowadź więcej liquidów, a zyskasz klientów. Pozdrawiam

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Ja też e-palę od marca tego roku. Jak kupowałem fajka to eGo było tylko w Janty. Ogrodnik też sprzedawał eGo Janty. Dobrze wiesz że składając duże zamówienie u Chińczyków można nadrukować swoją nazwę. Tak właśnie zrobił Ogrodnik. Odłączył się od wszystkich marek i sprzedaje teraz wszystko pod swoją nazwą Peleon. Ale jest to marka tylko na nasz kraj. Nie uświadczysz Peleona w innym kraju. Janty jest marką na cały świat. Nie twierdzę że tak jest, ale może być tak że kontrola jakości Chińczyków dla Peleona jest inna (czyt.niższa) niż dla Janty. Nie wiem jak jest z Kingiem. W każdym razie ja się narazie nie zawiodłem na tej marce. Idąc do sklepu po telewizor też pewnie wybierzesz znaną markę a nie firmę Bing Bong mimo że oba będą miały ten sam kineskop czy matrycę bo wierzysz w jakość i najczęściej się nie zawiedziesz. Widzisz ani ja ani "jawiemonawie" żadnych suchości ani podrażnionego gardła nie mamy. Może za to trzeba zapłacić drożej ale ja się na to zgadzam w końcu to moje zdrowie. Zresztą sam piszesz że po Mildzie nie masz tego ale też są droższe.......... Szczerze mówiąc miałem rozejrzeć się za tańszymi liquidami tylko czasu brakowało ale skutecznie mi ten pomysł wybiłeś z głowy. Bez urazy oczywiście. Gąbkę napewno sobie zamówię i wypróbuję. Nie przypala się, nie zmienia koloru itp. ? Bo szczerze mówiąc dawno tych tematów nie czytałem na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

A i dzięki za te liquidy franio30

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Niestety nie jestem właścicielem :) to by było źródło :) Pracuję niestety na etacie i to nawet nie w Łomży. Fajka kupiłem przez internet tak jak mój brat. Obaj mamy Janty obaj sobie chwalimy. Teraz obaj kupujemy w stacjonarnym bo jest to jedyny w Łomży sklep. Byłem nawet w sklepie z dopalaczami bo tam były też e-papierosy ale jakiejś francuskiej firmy o której nic nie było na necie. A Pan który sprzedawał nie wiedział czym różni się atomizer Pen od 510. Wiedziałem że za bardzo chwalę Janty i w końcu padnie te podejrzenie :) ale mam 3 e-papierosy mp-tech 510 , mp-tech Pen , Janty eGo. Wszystkie kupione w sklepie Janty więc o czym mam pisać ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Jesteś jesteś, poprosimy więcej liquidów i taniej :)

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Albo właścicielem albo pracownikiem i nie ma bata :P

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Muszę ogarnąć ten Big atomizer i te gąbeczki..

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Nie ja założyłem temat. A temat powstał jak sklepu jeszcze w Łomży nie było. Jak widzisz neta mam w ist a nie sądzę żeby oni obsługiwali tamte rejony. A co robiłby pracownik sklepu o tej porze w domu ? Więc nie pracuję w sklepie a mam poprostu dziś wolne i jutro też i pojutrze też aż do soboty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

To nie wiesz jaki masz atomizer ? Atomizer 510 mały ma średnicę jak na oko 7mm , mega atomizer jest taki sam tylko dłuższy około 2 razy, Big atomizer jest dużo większy. do pierwszych dwóch zakłada się tulejkę a big jest bez tulejki. Atomizer Big jest typu A i typu B. Typ A jest stożkowy pojemność chyba 1,5 ml typ B jest cały szeroki pojemność 2,5 ml. Lub odwrotnie ale chyba się nie pomyliłem. Typ A mniej sprzedawców go ma (nie wiem dlaczego). Ja mam typ B. Jeszcze sporo musisz doczytać bo jest jeszcze cały szereg kartomizerów które mają też bardzo dużo zwolenników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Arczi - nie Janty tylko JoyeTech - to są produkty Joye - zarówno u Kinga jak i w sklepie u Ogrodnika.
Joye jest, że tak powiem właścicielem pomysłu eGo.
Peleon nie ma nadruku /ma produkty Joye/, Kinga ma - mam zestaw Kamikaze od Kinga /też Joye/.

Suchość to po prostu indywidualna sprawa - jeden ma inny nie. Zależy to także od ilości e-palenia. Podobnie jest z odbiorem smaku - mnie PallMall od Kinga odrzuca zaraz po odkręceniu butelki, a są wręcz miłośnicy tego smaku.
Dla mnie osobiście Camel Kinga rewelacja, a moja żona mało się nie wy...ga.

Ponadto w zasadzie głównym producentem liquidów jest Dekang, który robi dla różnych brandów. Ale robi liquidy różne /chodzi o skład/. Stąd też jedne są bardziej wysuszające gardziołko a inne mniej;-)

A to, że jesteś właścicielem sklepu - to wszyscy wiedzą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

To jednak mam BIG atomizer hehe. Pomieszały mi się nazwy, ale to dlatego, że kiedyś jak byłem u Ciebie w sklepie, to podając mi BIG mówiłeś MEGA ;) To teraz gąbka...

Ja miałem suchość po MLB MP-TECH (ależ to neismaczne, taka dziwna wanilia jakby)

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

E-fajki są mmmmmmmm, a dodatkowo... To piękny gadżet :) i nowy wymiar hobby hehe

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Arczi ty jeszcze masz kłopoty z pamięcią (może to nie po tym super liquidzie Janty?).

Raz piszesz, że e-p kupiłeś w necie, dalej że na miejscu. Raz piszesz, że liquid Smokers wysusza Ci gardło - dalej, że żadnej suchości nie odczuwasz ;-)

Zanim coś napiszesz nowego to poczytaj co napisałeś wcześniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Trochę się zakręcił :)

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Wiem że właścicielem pomysłu i producentem wszystkich ego jest JoyeTech. Ale Janty sprzedawało go jako pierwsze i stąd ich wściekanie i temat na papierosyforum że wszystkie inne to podróbki ale nic nie mogą zrobić bo nie są właścicielami patentu. Właścicielem jest tak jak pisałeś JoyeTech. Ogrodnik sprzedaje je pod nazwą eGo Peleon więc myślałem że mają nadruk. Zestaw Kamikaze jest najbardziej powszechny i złego słowa nie śmiem powiedzieć ani na fajka ani na sprzedawcę. Był czas że King miał cenę bezkonkurencyjną .Właścicielem sklepu ani pracownikiem nie jestem.

Co do tych smaków i suchości to może masz i rację bo mi np. Camel Janty smakuje a braciak mówi że ani się nim napalić ani smak też nie bardzo.

Ogólnie od kiedy kupiłem eGo żaden fajek już nie ma do niego podejścia i jego zawsze będę chwalił a nieważne kto go sprzedaje. Ego jest najlepsze.... dopóki nie wyjdzie nowszy model ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Pokaż mi gdzie napisałem że kupiłem go na miejscu ? Wszystkie fajki kupiłem od Michała Pruchnickiego przez internet zanim powstał sklep w Łomży. O liquidzie Smokers pisałem że jest podobny w smaku do analoga i że całkiem dobry tylko jeszcze droższy niż Janty. Pierwszy raz napisałem o tym liquidzie jak z nim wróciłem do domu. Kupiłem nowy wkład zalałem na czysty i opinią o smaku podzieliłem się na forum. Suchości wtedy nie czułem zbyt krótko paliłem. Teraz palę go dwa dni bo mam go 15ml do wyjarania więc mogę coś więcej o nim powiedzieć. W smaku podobny do analoga ilość dymu dobra kop dobry wszystko ok ale wysusza. Po każdym paleniu muszę popić bo sucho. Nic innego nie pisałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Teraz "właściciel" idzie na zakupy bo lodówka pusta. I nie po liquidy :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

HA, HA - dobre!

Udanych zakupów życzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Ty też na chorobowym? hehe

No dobra, wiemy, że nim jesteś, ale rozumiemy, że nie chcesz się przyznać.
Wiemy też, że często bywasz w sklepie Janty :D:D:D:D więc prosiłbym o jakieś aktualności co jakiś czas w sprawie liquidów. Dzięki i pozdrawiam :)

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Dziękuję bardzo zakupy się udały :) Dziś karkówka po chińsku :) Chorzy na zakupy nie chodzą :) Po prostu pracuję w soboty i niedziele i za to mam wolne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

szkoda, wlasnie wyjezdzam na weekend do niemiec,
http://maps.google.fr/maps?hl=fr&rlz=&q=munich&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=Munich,+Allemagne&gl=fr&ei=fkd-TKTDFdjU4wbK2qCuBg&sa=X&oi=geocode_result&ct=title&resnum=1&ved=0CCIQ8gEwAA
po powrocie dam sie nabrac na tego sztucznego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

stender

"Smaki z każdej firmy są inne camel z casablanki nie jest taki sam jak camel z collinsa czy camel z janty. Każdy jest inny. Marlboro paliłem z janty, collinsa i z casablanki (wkłady casablanki są fabrycznie nasączone smakiem marlboro) wszystkie są nie dla mnie. Moje ulubione tak jak pisałem wcześniej camel,tabako,capuccino no i wisienka wszystkie z janty. Myślę że każda firma ma dobre i złe smaki i w każdej można znaleźć coś co przypadnie do gustu. Ja po prostu nie szukałem."

To mój wpis z przed paru miesięcy. O fajku i jego akcesoriach uważam że mam sporą wiedzę ale o liquidach niee bo nie mam porównania. Te mi po prostu smakują, mam na miejscu a i tak co chwilę zmieniam smak. Wydaje mi się że jak palę długo ten sam smak to przestaję go czuć. Wtedy czas na zmianę a potem można wrócić. Przeczytałem cały wątek i nie ma nigdzie że kupiłem go na miejscu. Najlepszy post tego tematu napisała szczebiotka :

"a jak gleboko mozna sie zaciagac???" ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

najgorsze jest to,ze w paczce bylo 20 papierosow, a sztucznego masz tylko jednego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

A jak kupisz 20 to będziesz miała 20 ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Można kupić i karton e-papierosów a wtedy ilość prawie nieograniczona (zależy tylko od pojemności kartonu) ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Jeśli Chińczycy potrafili zrobić e-papierosa to i zrobiliby Big paczkę lub Big karton ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

i co ? już tańsze te liquidy?

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Haloo Haloooo... Zmienili już cenę na 35zł ?

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Zniecierpliwiony ponaglam.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Nie byłem ale podobno Janty liquid 20ml po 30zł , Mp-tech 30 ml też po 30zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Czyli jeszcze taniej, dzięki wielkie. Trzeba będzie jutro pojechać, bo w tym sklepie w kulki polecieli.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

W jakim sklepie ? Jakie kulki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Internetowym, o którym tu mowa była. "polecieli w kulki"

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Nie rozumiem nadal. Dlaczego tak sądzisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Ja to wiem, a nie sądzę. Polecieli w kulki. Brak kontaktu. Nie mogłem uzgodnić pewnych...kwestii.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Naprawdę nie wiem o co chodzi i o który sklep internetowy chodzi. Ja pisałem że papierosy swoje kupiłem w sklepie internetowym i tam też kupiłem pierwsze chyba trzy liquidy. Później otworzyli sklep stacjonarny w Łomży i teraz tam robię zakupy. Inni pisali o sklepie Kinga i Ogrodnika (internetowych). Nie wiem o którym sklepie piszesz i w czym problem ? Ceny o których pisałem są w sklepie stacjonarnym w Łomży (niesprawdzone osobiście ale na 99% prawdziwe i obowiązujące od poniedziałku ).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

arczi011-klawisze ci sie grzeja



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

to jest wielki pic na wode, chodzi jedynie o gest, zwykly gest , ktory wykonuje sie dlonia, taki zamaszysty, nalog nikotynowy nie istnieje, jeden wielki pic na wode



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

odruch a nie gest

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

odruch jest wymiotny bubku



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

no nie! Ja Ci chyba w końcu ******* nę

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

witam :) czy wspomniany wcześniej sklep na al. legionów nadal istnieje? czy może powstaly jakies nowe punkty sprzedaży e-p ?
pozdrawiam :)






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Istnieje Dawna "Mazowiecka" wejście obok Asaja
Wiem bo sam palę e-papierosa :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

ooo to bardzo dobra nowina :) dziękuję za informację :)

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Najlepsze ceny na pewno ma pro7smoke.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

tyle, że przy tym sprzęcie często cena = jakość :)

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Zgadzam się z tobą bless,tyle że w pro7smoke za taki sam zestaw jak ma na mazowieckiej zapłacisz 50zł taniej,a jak kupisz w takiej cenie co ma na mazowieckiej to dostaniesz dobre gratisy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Byłem dziś w pro7smoke na Konstytucji 3 Maja 2 (1 piętro) :) Ceny naprawdę konkurencyjne i fachowa obsługa - szczerze polecam

E-palacz :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

hej, czy może ktoś podpowiedzieć mi jak wyczyścić clearomizer champion? szukam, szukam i znaleźć nie mogę :( wiem że należy napuścić wody i przepalić cleanomizer ale jak dokładnie wyglada ten proces? bardzo proszę o pomoc

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

naprawdę nikt nie używa clearomizera?

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Mam clearomizer ale trochę inny, jeszcze nie był rozbierany

Popatrz na youtobe, np. tu:
http://www.youtube.com/watch?v=sWz3Mmk9ke4

Może coś znajdziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

polecam clearomizer protank mini 3 solidny w cenie 24zł do kupienia ul.Piękna 8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Ci co tak dyskutują na temat e__papierosów to wszyscy są ich sprzedawcami. Nie pal tego g.........a



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

E-papierosy są zdrowszymi zamiennikami zwykłych. Tylko pytanie, kto je przebadał. Czy te olejki na pewno są zdrowe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: e-papierosy

Hurtowe zamówienia na liquidy (mają teraz kilka smaków z Crystal) i e-papierosy możesz składać na https://e-fajki.pl/. Mają markę Crystal, która jest bardzo znana. Dzięki nim masz pewność, że Twoi klienci otrzymają produkty wysokiej jakości, które spełnią ich oczekiwania

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org