niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezydent Łomży.

Przeczytajcie dzisiejszą GAZETĘ BEZCENNĄ ,artykuł co wyprawia nasz CAR Łomży wielmożny Pan Prezydent.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

Zabierz dupę w troki i idz na wybory , a potem narzekaj ( chyba ze chodzisz to sory ok ) - przez tych co nie chodza w radzie miasta od kilku kadencji siedzą te same kościelne pomioty dzieki którym nic sie w tej łomzy nie dzieje , prezydent to se może , radni mają wiecej władzy i popaprańce nic nie robią !!!

szpenio - człenio!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

Masz dużo racji ale chyba tego artykułu nie czytałeś a warto , dowiesz się jakie podejście ma ten niby prezydent do ludzi.Szlag mnie zaraz trafi jak można być takim draniem , dobrze że kadencja się już temu Panu kończy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

kadencja się kończy, wiadomo że nie ma szans na nastepną więc kombinują jak tu się nachapać ;P jakby to powiedział ben laden: "no to chyba normalne" ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

A może ma takich lipnych doradców?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

LUDZIE JESTEM TAK ZBULWERSOWANY TYM ARTYKUŁEM ŻE GOTÓW JESTEM ZA WŁASNE PIENIĄDZE KUPIĆ PIĘKNĄ TACZKĘ KTÓRĄ WYWIEZIEMY TEGO COŚ BRAK SŁÓW AHA BĘDZIE JESZCZE POTRZEBNA GNOJÓWKA ABY TEMU PANU BYŁO PRZYJEMNIEJ WYJEŻDZAĆ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

ale cie zrabalo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

Szymonek
----------------
Czy Ty nie masz nic do roboty, tylko zajmować się sprawami ludzi dorosłych !? Zamiast Bezcennej może tak poczytałbyś coś, co Ci będzie potrzebne już za półtora tygodnia ? No i tornisterek warto by odkurzyć .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

Szczebię bo ten ktoś coś Prezydent Łomży zabierał pieniądze rodzinom mającym niepełnosprawne dzieci a jak przegrał sprawę sądową z tymi rodzinami to zaczął te rodziny szantażować a jak to mu nie wyszło to obłożył te rodziny z powietrza wziętymi odpłatnościami , nawet 4700 zł. na rodzinę. TEN KAT CHCE ZAMIAST POMÓC NISZCZY. MUSZĘ SIĘ USPOKOIĆ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

Sprostowanie 47. tyś zł. to ze zdenerwowania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

A ty cezar-1 nie pakuj swoich uczniowskich wstawek bo przy takim temacie nie wypada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

I TEN WŁADCA POKAZUJE SWÓJ WIZERUNEK JAKO WIELKI CHRZEŚCIJANIN.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

wolnosc tomku w swoim domku



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

szymus i co ja mam napisac jak ja artykula nie wuidzial !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

Troszkę mi nerwy puściły , jesteś Jasiek usprawiedliwiony ale postaraj się ten artykuł przeczytać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

a skont ja go wezme ..... daj jakiego linka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

Proszę http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=22786

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

decyzja odwazna
zycie niepelnosprawnych osob bardzo mnie interesuje, coz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

jak to dobrze , ze kazdy ma glowe na karku



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

nic nie powiem bo mnie do sondu podadzom jak zaczne prawic .........



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

OK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

jasiu, rob tak jak brzezinski, wygrasz na tym



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

życze panu prezydentowi,aby, doczekał sie wnuczkow o takim samym uposledzeniu i walki z wiatrakami o przetrwanie w tym urzedniczym cyrku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

A Szymonek przeczytał gazetę w necie. A się zdenerwował krzywdą . I postanowił napisać post. I napisał . I tak przeżywa swój post. I jest nadal zdenerwowany. I chyba jutro również przeczyta Bezcenną w internecie. I znowu coś napisze .Pozdr.
Ps. I chyba przeczyta "Deszcz jesinny" . W oryginale.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

glupota ludzka nie zna granic



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

Słuchaj cezar1 i tobie podobni , możecie o mnie pisać i myśleć co chcecie ale jeśli poruszam tak poważny temat to należy się wyciszyć , zapoznać się dokładnie z treścią i albo napisać coś co nie urazi tych rodzin albo MILCZ JEDEN Z DRUGIM. Brak mi słów , ze zdenerwowania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

wolnosc tomku w swoim domku!
brzeziski spali sie w piekle



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

no ,no fajni samorządowcy są w łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

zaraz przyjdzie "no nie" i "protagoras" i całą winę zwalą na czeczenów.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

Właśnie przeczytałem ten artykuł o prezydencie. http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=22786 no i co mam powiedzieć mądrego na tak wielki skandal i głupotę tego pana. Szymonek masz pełną rację , rozumiem Ciebie i popieram. Szkoda Twoich nerwów i zdrowia dla tego pana , odpuść sobie a on i tak już nie długo odejdzie z Ratusza pełen nie chwały. Ten pan nie cieszy się sympatią wśród łomżyniaków szczególnie po ostatnich aferach , które dalej są w toku i prowadzi je prokuratura. A te ostatnie poczynania to jest przysłowiowa kropka nad "i" tego pana , jest już skończony. Bić można się z równym sobie ale bić leżącego to już tragizm ale jeszcze dobijać pobitego to morderstwo. Szymonek masz moje poparcie i dobrze że pokazałeś ten artykuł na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

Z tym gnojem do taczki to nie powinieneś mieć problemu, na miejscu w ratuszu mają go do **** wystarczy powygarniać tym gnojom spod stołków.
flinta

p.c.t.s.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

No i wyszło szydło z worka/ratusza/. To jest tragiczne. Popieram wszystkich którzy są przeciw temu co śmie nazywać się Prezydentem miasta Łomża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=22786
.
.CZYTAJCIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży.

NAPISZCIE DO UWAGI, może się zainteresują. Ciekawy temat.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org