niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
egzamin word kat. B

Możecie mi napisać jak jest ze zdawaniem na motor. jest wybór. czy trzeba motorem jaki egzaminator wybierze. jak to jest. suzuki jest nadal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: egzamin word kat. B

motor to kategoria A, a nie B

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: egzamin word kat. B

wybierasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: egzamin word kat. B

o sorki no tak A. szybko pisalem i sie pomylilem. slyszalem ze teraz nie zawsze jest suzuki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: egzamin word kat. B

A co to za różnica?, jak jest pojęcie, to się siada i jedzie i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: egzamin word kat. B

sa dwa motory

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: egzamin word kat. B

Ogólnie to jest super. Przychodzisz i już od razu wiedzą jaką kategorię zdajesz. Do wyboru dostajesz całą gamę motorów Suzuki z rocznika 2010. Wybierasz również wśród egaminatorów, którzy są niezmiernie mili i przyjaźni egzaminowanemu. Co warto dodać zdawalność 100% i przemiła atmosfera. Egzamin trwa chwilę bo WORD bardzo lubi swoich klientów i niezwykł ich męczyć za długo. Jako że wiedzą że zdasz na wyjście dostajesz prawko do ręki i gratis SUZUKI.

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: egzamin word kat. B

To prawda. Byłem, widziałem, tylko zamiast Suzuki dostałem Hondę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: egzamin word kat. B

no niby tak. tylko wiesz ucze sie na suzuki. a teraz wsiade a tam bedzie np. jakis przełącznik inaczej i moge sie pogubic i bedzie ****.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: egzamin word kat. B

Wszystkie przełączniki masz tak samo, czy to zabytkowy Junak M-10, czy Yamaha Drag Star 125, czy najnowsze Ducati Multistarada 1200, w zasadzie wszystko to samo, różnią się tylko pozycją siedzenia i wagą.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: egzamin word kat. B

dziewczyno daj na luz kup sobie skuter

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org