czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tłumacz holederskiego przysiegły

Potrzebuje przetłumaczyć dokumenty do samochodu i szukam tłumacza w Łomży lub okolicach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tłumacz holederskiego przysiegły

Kiedyś widziałem szyld na ul. Nowogrodzkiej. Proponuję, abyś się tam przejechał i poszukał. Powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tłumacz holederskiego przysiegły

Tłumaczyli mi kiedyś w Białym. Przefaxowałem dokumenty , a potem pojechałem tylko po odbiór. Szybko i tanio. 085-745-19-57 lub 660-732-046

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tłumacz holederskiego przysiegły

Znajdziesz na Nowogrodzkiej 65c. kom. 602 766 694 pani Pyrcak.
Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tłumacz holederskiego przysiegły

dzieki spróbuje na nowogrodzkiej a jak nie to w białym trzeba bedzie kombinowac;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tłumacz holederskiego przysiegły

Kilka lat temu też sprowadziłem autko z Holandii i tłumacza flamandzkiego znalazłem aż w Olsztynie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tłumacz holederskiego przysiegły

Tak jak pisano wyżej na Nowogrodzkiej jest pani jak się nie mylę która jest tłumaczem niderlandzkiego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tłumacz holederskiego przysiegły

Poszukujesz tłumacza przysięgłego języka niderlandzkiego (holenderskiego)? W Biurze Tłumaczeń Advance zapewniamy profesjonalne usługi tłumaczeniowe w tym języku, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Oferujemy tłumaczenia przysięgłe, które są niezbędne przy oficjalnych dokumentach wymaganych przez urzędy czy sądy, jak również tłumaczenia pisemne, ustne, transkrypcje oraz tłumaczenie filmów.

Jesteśmy specjalistami w zakresie wielu języków, w tym angielskim, niemieckim, włoskim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim, ukraińskim, rumuńskim, czeskim, słowackim oraz oczywiście niderlandzkim. Nasze tłumaczenia są zawsze wykonywane z dbałością o najwyższe standardy jakości i terminowość.

Każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe, dlatego oferujemy indywidualne podejście i elastyczność w dostosowywaniu naszych usług do Twoich potrzeb. Cenimy sobie transparentność, więc zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, abyśmy mogli przedstawić Ci szczegółową ofertę oraz wycenę.

Zainteresowany? Odwiedź naszą stronę Biuro Tłumaczeń Advance i dowiedz się więcej o naszych usługach lub skontaktuj się z nami bezpośrednio. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia dokumentu, czy też szukasz wsparcia w tłumaczeniach ustnych, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.
https://www.advance-mk.pl/tlumacz-przysiegly-jezyka-holenderskiego.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org