Angielski w Łomży
Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 30 października 2020 napisz DONOS@

Zanim kupisz, porównaj cenę w Internecie

Wiele osób korzysta z tej metody, ale jeszcze nie wszyscy o niej wiedzą. Pytanie dlaczego wyszukiwarka Ceneo jest tak dobra?

Z pewnością jest to związane z tym, że Ceneo posiada w swojej bazie ogromną liczbę produktów. A dokładnie, sam system na stronie internetowej daje możliwość porównania ofert produktów wielu sklepów internetowych jednocześnie.

Sam system nie jest czymś nowym, ale jego fenomen polega przede wszystkim na tym, że automatycznie, zanim kupimy coś w internecie - sprawdzamy jak wyglądają ceny w różnych sklepach internetowych. A dzięki wyszukiwarce Ceneo.pl możemy wybrać ofertę najtańszego sklepu. Przeglądając w Ceneo oferty sklepów internetowych masz możliwość prszybkiego przeanalizowania zarówno różnych form dostawy, czasu a także ceny, która zazwyczaj wpływa na podejmowanie decyzji o zakupie produktu.

Ceneo

Jacek Babiel
pt, 09 września 2016 18:05
Data ostatniej edycji: pt, 09 września 2016 22:24:59

 
------------- TERAZ MOŻESZ SPRZEDAWAĆ ZA POMOCĄ FACEBOOKA - otwórz swój sklep - FREE
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę